Jaunumi

15. decembris

LKA studentu raidījums "Jāzeps": Simtgade. Sajūtu un sabiedrības pārmaiņas

LKA studentu raidījums "Jāzeps" par valsts simtgadi. Tēma, par kuru dzirdam teju katru dienu. Bet, vai jūtam, ka tā mūs skar? Kā šo 100 gadu laikā ir mainījušās mūsu sajūtas un sabiedrība? Vai mēs patiešām gaidām šos grandiozos svētkus?

15. decembris

Atklāta Dikļu pašdarbnieku kolektīvu dāvana Latvijai simtgadē – goda grāmata “100 vārdi Latvijai"

Latvijas valsts svētkiem veltītajā pasākumā, kas norisinājās 2017.gada 18. novembrī Kocēnu novada Dikļos, Dikļu tūrisma un informācijas centrā, tika atklāta Dikļu pašdarbnieku kolektīvu dāvana Latvijai tās simtgadē – goda grāmata “100 vārdi Latvijai”.

14. decembris

Ar viesizrāžu programmu Baltijas valstu nacionālie operas un baleta teātri svinēs valstu simtgades

2018. gadā simts gadu apritēs Latvijai, Lietuvai un Igaunijai, un, atzīmējot trīskāršo jubileju, Baltijas valstu nacionālie operas un baleta teātri sniegs viesizrādes kaimiņvalstīs. Viesizrādes notiks Latvijas, Igaunijas un Lietuvas valstu simtgades svinību ietvaros.

14. decembris

Iniciatīvas "Nacionālo dārgumu jaunatklāšana" dalībnieku tikšanās ar zemessargiem

12. decembrī, iniciatīvas “Nacionālo dārgumu jaunatklāšana’’ ietvaros, vairāk nekā 50 skolēni ieradās uz tikšanos Zemessardzes 52. kājinieku bataljonā.

13. decembris

"Latvijas skolas somas" pilotprojekts Rekavā

Rekavas vidusskolas un pārējo novada skolu skolēniem Latvijas dzimšanas dienas mēnesī bija iespēja projekta "Latvijas skolas soma" ietvaros noskatīties divas brīnišķīgas, izglītojošas izrādes.

12. decembris

Latvijas zinātnes kalendāra “Zināt! Tas ir Latvijas dabā” prezentācija

Lai suminātu Latvijas zinātnes spēku un daudzveidību, svinot Latvijas valsts simtgadi, Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Vidzemes Augstskolu radīja zinātnes kalendāru 2018. gadam. Latvijas zinātnes kalendārs vēsta par 12 mūsdienu latviešu zinātnieku sasniegumiem.