100 zaļi latvieši

Zero Waste Latvija aicina sveikt Latviju svētkos zaļi un, atsakoties no atkritumiem, saņemt zaļā latvieša sertifikātu.

Vai jau esi sācis skaitīt atkritumus, no kuriem atsakies? Ar kādām grūtībām un pārbaudījumiem esi saskāries? Dalies ar savu pieredzi sociālajos tīklos, izmantojot tēmturi #100zalilatviesi! 

Nav nozīmes vai esi zero waste iesācējs, praktizētājs vai guru, šī akcija ir paredzēta ikvienam, kas vēlas sveikt Latviju svētkos zaļi, un tās mērķis ir ievirzīt Latviju zaļākā virzienā. Par piedalīšanos akcijā saņemsi arī zaļā latvieša sertifikātu, ko nosūtīsim tev e-pastā, balstoties uz iegūtajiem rezultātiem.

Esam izveidojuši tabulu - ej.uz/100zalilatviesi (pirms lietošanas tabulu lejupielādē), kurā varēsi uzskaitīt atkritumus, no kuriem atsakies. 1 atsacīšanās = 1 punkts attiecīgajā ailē tabulā. Šim nolūkam vari izmantot jebkuru citu veidu, piemēram, sienot diegā mezglus, krājot akmeņus vai velkot strīpiņas uz papīra lapas.

Neizmirsti skaitīt arī tos atkritumus, no kuriem esi sācis atsacīties vēl pirms piedalīšanās akcijā, piemēram, daudzreiz lietojamā ūdens pudele. Brīdī, kad esi sasniedzis 100 punktus, raksti uz Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi! , pievieno īsu aprakstu ar foto par savu ceļu uz zaļā latvieša titulu, kuru publicēsim Zero Waste Latvija lapā.

Uz citiem jautājumiem meklē atbildes šeit - ej.uz/100zalilatviesiFAQ, tomēr jautājumu gadījumā ar mums vari arī sazināties rakstot Facebook vai uz e-pastu Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!

Šīs nav sacensības, bet kopīgas Latvijas valsts simtgades sagaidīšanas svinības, kuru rezultātā iegūsim vismaz 10 000 atkritumu vienību mazāk!

 

RADA UN DARA: Zero Waste Latvija

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu