Piekrastes Tīrrade

Atzīmējot 100 gadus, kas pagājuši kopš Latvijas valsts proklamēšanas, Vides izglītības fonds (FEE Latvia), kampaņa MANA JŪRA, Ekoskolas un vairāki sabiedrībā zināmi cilvēki aicina piedalīties Piekrastes Tīrradē - iniciatīvā, kuras laikā kopīgiem spēkiem tiks sakopta Baltijas jūras piekraste. Piekrastes Tīrrade notiks katru septembra sestdienu, ciešā sadarbībā ar vietējām pašvaldībām, Ekoskolām, iniciatīvas sadarbības partneriem un ikvienu, kam rūp tīra piekraste.

Iniciatīvas nosaukumu “Piekrastes Tīrrade” ietver vārdu, kas ticis radīts īpaši šim pasākumam. “Tīrrade” ir saliktenis, ko veido divi vārdi – “tīrs” un “radīt”. Tādejādi iniciatīvas autori vēlas uzsvērt, ka tos vieno un iedvesmo ideja par tīras vides radīšanu, vīzija par tīru un sakoptu piekrasti.

Piekrastes Tīrrade notiks septembra sestdienās. Esam piekrasti sadalījuši vairākos posmos, esam ieplānojuši arī datumus, kad katrs no posmiem tiks satīrīts:

01.09.2018. Rucavas, Nīcas, Grobiņas, Pāvilostas novadi un Liepāja.

08.09.2018. Ventspils un Ventspils novads.

15.09.2018. Dundagas, Rojas, Mērsraga, Salacgrīvas novadi.

22.09.2018. Engures, Carnikavas, Saulkrastu, Limbažu novadi.

29.09.2018. Rīga un Jūrmala.

Vairāk informācijas: www.tirrade.lv, kur pieejama gan karte, kurā redzami visi posmi, gan arī iespēja reģistrēties, norādot posmu, ko vēlies sakopt.

Katram posmam būs savs koordinators, kas palīdzēs ar padomu visiem, kas piedalīsies, un atbildēs par darbu norisi.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu