"Abas malas" skatuve novērtēta līdzās The Rolling Stones, Deividam Bovijam un citām leģendām

05.02.2019.

Multimediālās deju lielizrāde "Abas Malas" skatuve, ko ciešā sadarbībā ar multimediju mākslinieku Māri Kalvi radījis arhitekts un scenogrāfs Didzis Jaunzems (DJA – Didzis Jaunzems Architecture), ietekmīgais medijs ArchDaily novērtējis kā vienu no iespaidīgākajām pasaulē radītajām skatuvēm.

Publikācija par pasaulē iespaidīgākajam skatuvēm visos laikos medijā archdaily.com ir pieejama ŠEIT

"Abas Malas" skatuve augstu novērtēta līdzās tādu leģendu kā Deivida Bovija un The Rolling Stones performancēm radītajām skatuvem.

Foto: Uldis Lapiņš

Skatuve, kas tika veidota lielizrādei “Arēnā Rīga”, bija īpaša ne tikai ar videoprojekciju vērienu (Arēnas centrālo telpu klāja videoprojekcijas 2000 m2 platībā), bet arī ar telpisko dažādību. Skatuve tika izmantota kā liels deju laukums masu skatiem, taču tajā pašā laikā tajā tika integrētas vairākas maza izmēra skatuves nelielām dejotāju grupām un solistiem.

Multimediālā deju lielizrāde “Abas Malas” bija centrālais kultūras notikums Latvijas valsts simtās dzimšanas dienas svinībās un bija skatāma “Arēnā Rīga” 17., 18. un 19. novembrī.

Lielizrādes “Abas Malas” radošā komanda akcentē – lielizrāde iemiesoja Baltijas valstīs vēl nebijušu vērienu multimediju projekciju ziņā (multimediju mākslinieks – Māris Kalve), Latvijā vēl nepieredzētu dažādu deju žanru sinerģiju (horeogrāfi – Liene Grava, Dace Adviljone un Raimonds Martinovs). Kopumā lielizrādē “Abas Malas” piedalījās Latvijā nebijis profesionālu dejotāju skaits uz vienas skatuves – vairāk nekā 500 mākslinieku.

Plašāk par deju lielizrādi "Abas malas": http://abasmalas.lv/

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu