Ārlietu dienests Latvijas valsts simtgadei

01.11.2017.

Ārlietu ministrijas Latvijas valsts simtgades publiskās diplomātijas programma (2017-2021) tiek veidota ar mērķi sniegt ievērojamu ieguldījumu Latvijas ārpolitikas prioritārajos virzienos – Latvijas ekonomiskā izaugsme, Latvijas drošības vairošana, ES vienotības un efektivitātes veicināšana, kā arī aktīva darbība ES kaimiņpolitikā. Simtgade šajā kontekstā ir lieliska iespēja piesaistīt mūsu ārvalstu partneru uzmanību Latvijas sasniegumiem un veicināt turpmāko sadarbību pavisam konkrētos projektos – ekonomikā, drošībā, kultūrā, izglītībā utt.

Latvijas valsts simtgade ir lieliska iespēja stāstīt mūsu ārvalstu partneriem par Latvijas tautas sasniegumiem un veicināt turpmāko sadarbību konkrētos projektos – drošībā, ekonomikā, kultūrā, izglītībā, zinātnē un citās jomās.

Ārlietu ministrijas koordinētā Latvijas valsts simtgades publiskās diplomātijas programma  paredz noteiktu atbalstu Latvijas un ārvalstu dažādu nozaru institūciju un privātā sektora ilgtspējīgai sadarbībai, Latvijas intelektuālās un saimnieciskās konkurētspējas stiprināšanai.

Ārlietu ministrijas Latvijas valsts simtgades publiskās diplomātijas programma darbojas septiņās mērķprogrammās, kas pēta un skaidro Latvijas vēsturi, saliedē un iedvesmo Latvijas nākotnei, sniedz atbalstu kino, literatūras, mūzikas un vizuālās mākslas izcilību sadarbības projektiem, gādā par Latvijas valsts simtgades svētku sajūtu visā pasaulē.

Latvijas valsts simtgades svinību programmas vienotā komunikācija ārvalstīs, sadarbojoties Kultūras un Ārlietu ministrijām, Latvijas Institūtam, Valsts kancelejai, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrai (LIAA), veido kopēju ietvaru konkrētiem savstarpēji papildinošiem pasākumiem ārvalstīs.

Aicinām sekot līdzi Latvijas svētku programmai ārvalstīs un svinēt mūsu valsts simtgadi!

Kontaktpersona:

Vita Timermane-Moora
Ārlietu ministrija Latvijas valsts simtgades projektu koordinatore
Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!
tel. 67016249

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu