AS “Pasažieru vilciens” aicina uz svētku pasākumiem doties ar vilcienu

15.11.2018.

18. novembrī norisināsies daudz un dažādi svētku pasākumi par godu Latvijas Valsts Neatkarības proklamēšanas 100. gadadienai. Svētku simboliskā kulminācija, ierasti arī visapmeklētākais svētku pasākums, būs gaismas uzvedums “Saules mūžs”. Aicinām iedzīvotājus izmantot vilcienu, lai nokļūtu uz sev tīkamajiem svētku pasākumiem, kā arī lai droši un bez raizēm atgrieztos mājās pēc vakara koncertiem un svētku salūta.

Galvaspilsētas un svētku salūta apmeklētāju ērtībām ir mainīts vilciena Nr.852 Rīga–Sigulda atiešanas laiks no Rīgas stacijas. Vilciens no Rīgas aties plkst.22.15 un Siguldā pienāks plkst.23.29. Savukārt citos virzienos vilcieni no Rīgas stacijas aties pēc ierastā grafika – Skultes virzienā plkst. 22:38, Aizkraukles virzienā plkst. 22:33, Jelgavas virzienā plkst. 22:29 un 23:25, bet Tukuma virzienā plkst. 22:40 un 23:36.

Lai pasažieriem būtu pēc iespējas ērts brauciens vilcienā, 18. novembra vakarā norīkotajiem vilcieniem tiks nodrošināti papildu vagoni.

Atgādinām, ka 18. novembrī daudzbērnu ģimenes locekļiem visos vilcienu maršrutos būs iespēja braukt bez maksas. Bezmaksas braukšanas biļeti daudzbērnu ģimenes locekļi varēs saņemt visās AS “Pasažieru vilciens” biļešu tirdzniecības kasēs vai vilcienā pie konduktora kontroliera, uzrādot 3+ Ģimenes karti un personu apliecinošu dokumentu vai skolēna/studenta apliecību. Derīgiem dokumentiem jābūt līdzi ne tikai biļetes iegādes brīdī, bet arī visa brauciena laikā.

Par PV

Uzņēmums ir dibināts 2001. gada 2. novembrī. Akciju sabiedrība Pasažieru vilciens ir vienīgais iekšzemes sabiedriskā transporta pakalpojumu sniedzējs, kas pārvadā pasažierus pa dzelzceļu visā Latvijas teritorijā. AS Pasažieru vilciens ir patstāvīgs valsts īpašumā esošs uzņēmums.

Papildu informācijai:
Agnese Līcīte
AS „Pasažieru vilciens”
Sabiedrisko attiecību daļas galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr: 29467009; E-pasts: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu