TUESI.LV | Augļkopis Māris Šņickovskis Elejā: "Svarīga ir gan zeme, gan valsts."

08.06.2017.

Latvijas iedvesmas stāstu vietnē TUESI.LV publicēts video par augļkopi Māri Šņickovski Jelgavas novada Elejas pagastā: http://tuesi.lv/zeme-un-valsts/  Video veidots Latvijas valsts simtgades svinību programmas ietvaros.

“Katra ābele ir unikāla, ar savu raksturu. Nav divu vienādu ābeļu, katra prasa individuālu pieeju. Tas ir senču aicinājums - turpnāt to, kas ir iesākts. Manam vectēvam bija liels āugļu dārzs un es esmu trešā paaudze, kas šeit saimnieko,” stāsta augļkopis Māris Šņickovskis Jelgavas novada Elejas pagastā.

“Šobrīd notiek pāreja no agrākās viensētu domāšanas uz sadarbības un “viens otram palīdzēšanas” domāšanu. Savādāk nevar izdzīvot. Sadarbojoties mēs spējam paveikt lielākas lietas,” ir pārliecināts Māris.

“Ir svarīgas abas lietas - gan Latvija kā valsts, gan Latvija kā zeme. Es mīlu abas divas, abas man ir svarīgas. Tās nevajag dalīt uz pusēm, jo bez abām mēs nebūsim.”

Latvijas simtgades projekts TUESI.LV rada video stāstus par jauniem un iedvesmojošiem cilvēkiem dažādās Latvijas vietās, kuri ar savu darbu un piemēru veido labāku Latviju. Projekta īstenotāju iecere ir uzdāvināt Latvijai 100.dzimšanas dienā 100 iedvesmas stāstus par jauniem cilvēkiem Latvijas reģionos.

Video veidots projekta "TUESI.LV Latvijas simtgadei" ietvaros, kuru īsteno biedrība “NEXT” ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu.

Latvijas valsts simtgades svinības notiks laikā no 2017.gada līdz 2021.gadam. Latvijas valsts simtgades svinību galvenais vēstījums ir „Es esmu Latvija”, akcentējot, ka Latvijas valsts galvenā vērtība ir cilvēki, kuri ar savu ikdienas darbu veido tās tagadni un kopā ar jauno paaudzi liek pamatus rītdienai. TUESI.LV ir viena no Latvijas valsts simtgades svinību norisēm.

Papildus informācija:
Projekts “TUESI.LV”         
Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!
22382139

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu