CEMEX Iespēju fonds atbalstīs ar Latvijas valsts simtgades svinībām saistītas iniciatīvas

25.09.2017.

Izsludināta pieteikšanās finansējumam nodibinājuma „CEMEX Iespēju fonds” atklātajā projektu pieteikumu konkursā Brocēnu un Saldus novados. Šoreiz konkursa mērķis ir atbalstīt iniciatīvas, kas sasaucas ar Latvijas valsts simtgades svinību virsmērķi un uzdevumiem. Kā jau ierasts, tiks atbalstītas arī līdzšinējās konkursa prioritātes – aktivitātes, kas dažādo, uzlabo, sekmē un attīsta Brocēnu un Saldus novadu iedzīvotāju dzīves kvalitāti un vidi, kā arī veicina skolēnu interesi ar inženierzinātnēm saistītas nākotnes profesijas izvēlē.

„Nākamā gada rudenī svinēsim Latvijas valsts simto dzimšanas dienu, kas mums visiem ir īpašs notikums. Tādēļ CEMEX Iespēju fonds sniedz iespēju īstenot sabiedrības iniciatīvas, lai gatavotos svinību norisei, tajā iesaistītu Brocēnu un Saldus novadu iedzīvotājus un dāvātu savus labos darbus valsts simtajā jubilejā. Līdz ar to šoreiz prioritāri atbalstīsim iniciatīvas, kas saistītas ar valsts simtgades svinībām, īpaši pievēršot uzmanību valstiskuma stiprināšanai, dabas un kultūras mantojuma saglabāšanai un līdzatbildības veicināšanai par valsts nākotni,” stāsta CEMEX Iespēju fonda valdes locekle Linda Ozola.

Komisija, kuru veido pieci Brocēnu un Saldus novadu iedzīvotāji un četri CEMEX pārstāvji, pieteikumus vērtēs divās kārtās pēc publiski pieejamiem administratīvajiem un kvalitātes kritērijiem. Savas iniciatīvas konkursam var pieteikt nevalstiskās organizācijas, nodibinājumi un reliģiskās organizācijas, kā arī Brocēnu un Saldus novadu pašvaldību iestādes. Aktivitātēm pieejamā summa sasniedz 15 000 eiro. Maksimālā atbalsta summa vienam projektam – 1500 eiro. Projekta pieteikumi tiks gaidīti līdz šī gada 25.oktobra plkst.16:00.

Konkursa rezultāti tiks pasludināti līdz šī gada 24.novembrim. Par konkursa rezultātiem visi projektu iesniedzēji tiks informēti rakstiski. Projektu īstenošanas termiņš ir no 2017.gada 1.decembra līdz 2018.gada 31.maijam.

29.septembrī gan Brocēnos, gan Saldū norisināsies informatīvais seminārs par pieteikuma sagatavošanu. Tāpat visiem pretendentiem par projektu konkursu un pieteikumu sagatavošanu ir pieejamas bezmaksas konsultācijas. Savukārt konkursa nolikums pieejams: www.cemexiespejufonds.lvwww.cemex.lv, www.saldus.lv, www.broceni.lv, CEMEX rūpnīcas administratīvajā ēkā Brocēnos, Rūpnīcas ielā 10.

Par nodibinājumu „CEMEX Iespēju fonds”:

Nodibinājums "CEMEX Iespēju fonds" ir SIA „CEMEX” izveidota iniciatīva, kuras mērķis ir atbalstīt vietējo kopienu iniciatīvas novados, kuros atrodas uzņēmuma CEMEX struktūrvienības, ļaujot pašiem iedzīvotājiem lemt par attīstības prioritātēm. 2008.gadā fonds ieguvis sabiedriskā labuma statusu.

2009.gadā „CEMEX Iespēju fonds” ir ieguvis Zviedrijas Biznesa balvu kā labākais sociālās atbildības piemērs. Savukārt, 2014.gadā nodibinājums ieguvis atzinību Amerika Tirdzniecības palātas Latvijā rīkotā konkursa „Par ieguldījumu cilvēka ilgtspējīgā attīstībā” kategorijā par sociālo atbildību.

Kopš fonda dibināšanas 2007.gada maijā dažādu aktivitāšu ietvaros atbalstīti un īstenoti 315 projekti par kopējo summu vairāk nekā 500 000 eiro. Ik gadu fonds izsludina atklātus projektu pieteikuma konkursus Brocēnu, Madonas, Saldus, Talsu un Tukuma novados, fokusējoties uz vides saglabāšanu, dzīves kvalitātes uzlabošanu, interešu izglītības programmu pieejamības nodrošināšanu dažādām iedzīvotāju vecuma grupām.

Projektu konkursa dokumentācija:
Konkursa nolikums
Pieteikuma veidlapa
Budžeta veidlapa
Atskaites veidlapa
Vērtēšanas kritēriji
Metodiskie norādījumi veidlapas aizpildīšanai

 

Papildu informācija:

Linda Ozola
CEMEX Iespēju fonda valdes locekle
Mob. +371 28399750
E-pasts: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!

Mairita Blūma
CEMEX Iespēju fonda vadītāja
Tālr. +371 67033520
Mob.+371 20628802
E-pasts: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!
www.cemexiespejufonds.lv

E-pasts: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!

www.cemexiespejufonds.lv

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu