„CEMEX Iespēju fonda” finansējuma konkurss - iespēja Talsu un Tukuma novadiem

27.10.2017.

Šonedēļ izsludināta pieteikšanās finansējumam „CEMEX Iespēju fonds” atklātā projektu pieteikumu konkursā Talsu un Tukuma novados.

Ar konkursa starpniecību fonds atbalstīs iniciatīvas, kas sasaucas ar  Latvijas valsts simtgades svinību virsmērķi un uzdevumiem. Kā jau ierasts, tiks atbalstītas arī līdzšinējās konkursa prioritātes – aktivitātes, kas veicina drošu un veselīgu dzīves vidi, rūpes par vides aizsardzību, sakopšanu un saglabāšanu, kā arī vietējo iedzīvotāju izglītošanās iespējas un sabiedriskās aktivitātes.

 „Nākamā gada rudenī svinēsim Latvijas valsts simto dzimšanas dienu, kas mums visiem ir īpašs notikums. Tādēļ CEMEX Iespēju fonds sniedz iespēju īstenot sabiedrības iniciatīvas, lai gatavotos svinību norisei, tajā iesaistītu Talsu un Tukuma novadu iedzīvotājus un dāvātu savus labos darbus valsts simtajā jubilejā.

Šoreiz prioritāri atbalstīsim iniciatīvas, kas saistītas ar valsts simtgades svinībām, īpaši pievēršot uzmanību valstiskuma stiprināšanai, dabas un kultūras mantojuma saglabāšanai un līdzatbildības veicināšanai par valsts nākotni,” stāsta CEMEX Iespēju fonda valdes locekle Linda Ozola.

Komisija, kuru veido trīs pārstāvji no uzņēmuma SIA „CEMEX” un pa vienam pārstāvim no Talsu un Tukuma novadiem, pieteikumus vērtēs divās kārtās pēc publiski pieejamiem administratīvajiem un kvalitātes kritērijiem. Kopējā aktivitātēm pieejamā summa sasniedz 4 500 eiro. Maksimālā atbalsta summa vienam projektam – 800 eiro. Savas iniciatīvas konkursam var pieteikt nevalstiskās organizācijas, nodibinājumi un reliģiskās organizācijas, kā arī Talsu un Tukuma novadu pašvaldību iestādes. Projekta pieteikumi tiks gaidīti līdz šī gada 24.novembra plkst.16:00.

Konkursa rezultāti tiks pasludināti līdz šī gada 22.decembrim. Par konkursa rezultātiem visi projektu iesniedzēji tiks informēti rakstiski. Projektu īstenošanas termiņš ir no 2018.gada 1.janvāra līdz 2018.gada 30.jūnijam.

Visiem pretendentiem ir pieejamas bezmaksas konsultācijas par projektu konkursu un pieteikumu sagatavošanu. Tāpat 1.novembrī Tukumā un 3.novembrī Talsos norisināsies informatīvie semināri par projekta pieteikuma sagatavošanu. Vairāk informācijas un konkursa nolikums pieejams: www.cemexiespejufonds.lv, www.cemex.lv, www.talsi.lv, www.tukums.lv, CEMEX rūpnīcas administratīvajā ēkā Brocēnos, Rūpnīcas ielā 10.

Konkursa dokumentācija:

Par nodibinājumu „CEMEX Iespēju fonds”:

Nodibinājums "CEMEX Iespēju fonds" ir SIA „CEMEX” izveidota iniciatīva, kuras mērķis ir atbalstīt novadus, kuros atrodās uzņēmuma struktūrvienības, ļaujot vietējai kopienai noteikt atbalstāmās prioritātes. 2008.gadā fonds ieguvis sabiedriskā labuma statusu.

2009.gadā „CEMEX Iespēju fonds” ir ieguvis Zviedrijas Biznesa balvu kā labākais sociālās atbildības piemērs. Savukārt, 2014.gadā nodibinājums ieguvis atzinību Amerika Tirdzniecības palātas Latvijā rīkotā konkursa „Par ieguldījumu cilvēka ilgtspējīgā attīstībā” kategorijā par sociālo atbildību.

Kopš fonda dibināšanas 2007.gada maijā dažādu aktivitāšu ietvaros atbalstīti un īstenoti vairāk kā 315 projekti par kopējo summu vairāk nekā 500 000 EUR. Ik gadu fonds izsludina atklātus projektu pieteikuma konkursus Brocēnu, Madonas, Saldus, Talsu un Tukuma novados, fokusējoties uz vides saglabāšanu, dzīves kvalitātes uzlabošanu, interešu izglītības programmu pieejamības nodrošināšanu dažādām iedzīvotāju vecuma grupām.

Papildu informācija:

Linda Ozola
CEMEX Iespēju fonda valdes locekle
Tālr. +371 67033411
Mob. +371 28399750
E-pasts: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!
www.cemex.lv

Mairita Blūma
CEMEX Iespēju fonda vadītāja
Tālr. +371 67033520
Mob.+371 20628802
E-pasts: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!
www.cemexiespejufonds.lv

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu