Dibinās atvērto iniciatīvu „CultureTech: 100 labākie risinājumi Latvijas kultūrai”

27.10.2017.

Šodien, 27. oktobrī Kultūras ministrijā notika kultūras ministres Daces Melbārdes tikšanās ar informāciju tehnoloģiju uzņēmuma “Squalio Group” valdes locekli Sandi Kolomenski, kuras laikā uzņēmuma pārstāvji informēja par atvērtās privātās iniciatīvas “CultureTech: 100 labākie IKT risinājumi Latvijas kultūrai” izveidošanu ar mērķi veicināt mākslas, tehnoloģiju un jaunuzņēmumu (start-up) aktīvāku mijiedarbību.

„Nākamajā Latvijas valsts simtgades svinību gadā atslēgas vārds ir dzimšana, kad pieminēsim Latvijai izšķirošos notikumus pirms 100 gadiem, kad pēc pirmā Pasaules kara Centrālaja  un Austrumeiropā tika dibinātas jaunas neatkarīgas valstis. Godinot šos notikumus,  jau šodien aicinām ikvienu Latvijas iedzīvotāju nākt ar savām iniciatīvām un  radīt paliekošas vērtības Latvijas dzimšanas dienai. Esmu iepriecināta, ka ir radusies jauna privāta ideja kultūras un tehnoloģiju ciešākai draudzībai, kas ne vien sniegs jaunus kultūras pieredzēšanas veidus, bet arī vairos  kultūras cienītāju un līdzradītāju loku,” akcentēja kultūras ministre Dace Melbārde, vienlaikus izsakot cerību, ka šai iniciatīvai atsauksies arī citi iesaistīto nozaru pārstāvji.

Uzņēmums “Squalio Group” ir ieplānojis vairāku pasākumu virkni ar mērķi veicināt Latvijas kultūras vērtību pieejamību aizvien plašākam iedzīvotāju lokam un raisīt lielāku interesi jaunās paaudzes, jaunuzņēmumu un komersantu vidū, izmantojot informāciju tehnoloģiju sniegtās iespējas.

“Mums ir liels gods pārstāvēt Latvijas kultūras vērtības un veicināt to pārtapšanu jaunā veidolā ar moderno tehnoloģiju iespējām, ko sniedz mūsu pašu Latvijas IT resurss. “

Squalio Group” plānos ir ne tikai inovāciju ieviešana Vispārējos latviešu Dziesmu un Deju svētkos, bet arī vairākos citos projektos, kurus mēs ar lielu entuziasmu atbalstīsim visa nākamā gada laikā. Uzkrātās zināšanas un dinamiskais jaunuzņēmumu darba temps ir pamats veiksmīgai un daudzsološai sadarbībai,” norāda “Squalio Group” valdes loceklis Sandis Kolomenskis

Vairāk nekā 20 gadu laikā Latvijas IT uzņēmums “Squalio Group” ir uzkrājis ievērojamu pieredzi darbā ar pasaules lielākajām korporācijām, kā arī pašmāju jaunuzņēmumiem. Kopā ar entuziastiskiem latviešu IT startapiem ir aizvadīti vairāki pasākumi, atbalstot un attīstot vietējā, kā arī Baltijas līmeņa hakatonus, kuros mentora lomu ieņēmuši pieredzējušie “Squalio Group” darbinieki.

“Squalio Group” ir informācijas tehnoloģiju uzņēmums, kas jau 20 gadus Latvijā nodrošina programmatūras un mākoņpakalpojumu licenču tirdzniecību, konsultācijas un atbalstu, kā arī programmatūras inventarizācijas un audita pakalpojumus saviem klientiem – gan maziem uzņēmumiem, gan lielām organizācijām.

Informāciju sagatavoja:

Pēteris Tārs
Sabiedrisko attiecību speciālists

Squalio Group
Kr.Valdemāra iela 21, 5. stāvs
Rīga, LV-1010, Latvija
Mob.: +371 26166880
E-pasts: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!
www.squalio.com

Informācijai:
Inga Vasiļjeva,
29276111,
Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu