Grīziņkalnā notiks Baltijas bundzinieku samits

01.06.2017.

2017. gada 9. jūlijā Rīgā, Grīziņkalnā notiks Baltijas bundzinieku samits. Tas ir vienīgais bundzinieku saiets, kura laikā, visas dienas garumā notiek dažādas bundziniekiem saistošas aktivitātes, taču kulminācija ir vakara koncerts, kurā bundzinieki sinhroni izpilda dažādus ritmus un dziesmas.

2017.gadā samits paredz sapulcināt vairāk kā 300 dalībnieku kā arī ap 2000 pasākuma apmeklētājus. Pasākuma prioritāte ir jauno bundzinieku iesaiste muzikālā piedzīvojumā, kas ir vienīgais šāda tipa pasākums ne tikai Baltijā, bet arī visā Ziemeļeiropā. Bundzinieku saiets visiem interesentiem būs pieejams bez ieejas maksas.

Šajā gadā pasākums paredzēts īpašs, jo tā sasaiste ar Latvijas valsts svētkiem pārtop par „Valsts svētku iesildīšanu”. Baltijas bungu samits ir kustība, kas ir kā veltījums visiem bundziniekiem Baltijas valstīs, kas izkopuši bungu spēles prasmi un nodevuši savas zināšanas nākamajām paaudzēm.

Baltijas bundzinieku samits kā unikāls un sabiedrībai viegli pieejams pasākums ar savu kvalitātes zīmi un atpazīstamu vārdu nacionālā kā arī Baltijas valstu līmenī būs svētku programma, kas Latvijas simtgadi ieskandinās ar plašu rezonansi. 

Vairāk informācijas: http://drumsummit.lv/

Atskats uz Baltijas bundzinieku samitu 2016. gadā:

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu