Iespēja iepazīt teātra mākslu bērniem un jauniešiem „Latvijas skolas somas” piepildīšanai

07.03.2018.

2018. gadā no 15. līdz 18. martam Rīgā otro reizi norisināsies Starptautisks bērnu un jauniešu profesionālo teātru festivāls “EJU MEKLĒT!” ar programmu bērniem un jauniešiem vecumā no 1 līdz 18 gadiem. Festivāls un tā ietvaros notiekošais simpozijs palīdzēs ieraudzīt skatuves mākslas izpausmes, kas liekamas Latvijas valsts simtgades svinību ietvaros izveidotās iniciatīvas „Latvijas skolas soma” norisēs.

Festivāla centrālais vēstījums - tēlains un emocionāls pasaules atspoguļojums no bērna perspektīvas, kas ir nopietns saturā un spilgts izteiksmē. Skatuves mākslas daudzveidīgajā programmā  būs gan klaunāde kā nopietns dramatiskās mākslas žanrs, gan klasiski dramatiskas, leļļu teātra un eksperimentālas oriģināldramaturģijas izrādes, dejas un zīmējumu teātra performances, interaktīvas vides un objektu spēles.

Festivāls meklē jaunos skatītājus ar plaši atvērtām acīm, kuri zem klauna maskas saskata jūtīgu sirdi, aiz jautras spēles saprot nopietni uzdotu jautājumu un no pirmā līdz pēdējam izrādes brīdim dzīvo līdzi dejotājiem, aktieriem, mūziķiem.

“Eju meklēt!” ietvaros ikvienam ir iespēja iepazīties ar profesionālu teātru iestudējumiem no Igaunijas, Dānijas, Zviedrijas un Latvijas. Paralēlā programma pedagogiem, aktieriem, horeogrāfiem, režisoriem, studentiem, mākslas teorētiķiem piedāvā starptautisku profesionāļu simpoziju, pieredzes apmaiņas kontaktu programmu “Festivāla klubs” un  dāņu režisora Paolo Nani meistarklasi.

Info par izrādēm: ejumeklet.lv/programma/izrades/
BIĻETES
 
Edgars Lipors
29177214
Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!
_____________________
ASSITEJ - International Association of Theatre for Children and Young People  Latvijas Nacionālais centrs
ejumeklet.lv

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu