Iluzionisti Dace un Enriko Pecolli piedāvā cirka izrādi "Alise Brīnumzemē"

10.03.2021.

Iluzionistu Daces un Enriko Pecolli radīto cirka izrādi "Alise Brīnumzemē" tagad iespējams noskatīties digitāli. Tā iekļauta kultūrizglītības programmā "Latvijas skolas soma" un piemērota visu klašu skolēniem. Vienmēr aktuālais Luisa Kerola darbs "Alise Brīnumzemē" iedzīvināts krāšņā un aizraujošā cirka mākslas notikumā - izrādē, kas radīta Latvijā un pieprasīta pasaulē (starprautiskais izrādes nosaukums "Ah... Liz!").

Vēsture rāda, ka cirks parasti apvieno dažādu valstu un tautību māksliniekus, un iluzionisti Dace un Enriko Pecolli ar šo izrādi nes Latvijas vārdu pasaulē.

Izrādes "Alise Brīnumzemē" tapšanā piedalījušies izcili Latvijas mākslinieki, t.sk., oriģinālus tērpus radījusi Elita Patmalniece, izrādes veidošanā iesaistījusies deju grupas "Buras" horeogrāfe Dace Jonele, Latvijas Nacionāla teātra butafori un galdnieki, Dailes teātra kostīmu šuvēji un parūku meistari, skatuves apavu meistari no Rīgas apavu uzņēmuma "Elegants".

Arī visas skatuves dekorācijas veidotas un video materiāli radīti Latvijā, apvienojoties Latvijas talantīgākajiem māksliniekiem un sava amata meistariem.

Izrādē redzami piena dūmu paklāji un galvu reibinoši priekšnesumi, specefekti, 3D projekcijas un iluzionisma māksla, piemēram, Alises auguma izmēra pārvērtībās vai Cepurnieka triki. Skatītāji dosies piedzīvojumos Maģiskajā dārzā un Karalienes pilī, vēros gaisa akrobātiskos šovus un citus "Alises Brīnumzemes" cienīgus brīnumus. Visu vizuālo videomākslas materiālu ir izstrādājuši paši iluzionisti Pecolli.

Alises no Brīnumzemes citāti iluzionistu Pecolli skatījumā:

- Nevar noticēt neiespējamajam!
- Vienkārši, tev ir par maz pieredzes, — piezīmēja Karaliene. – Tavā vecumā es tam veltīju katru dienu pa pusstundai! Daždien līdz brokastīm es biju paspējusi noticēt desmitiem dažādu neiespējamību! 

Dace Pecolli: Mēs ar Enriko visu dzīvi tā vien darām. Noticam neiespējamajam un nemanot tas kļūst iespējams.

- Kā lai tevi saprot?
- Nav obligāti mani jāsaprot. Obligāti mani ir jāmīl un laikā jābaro Ļoti daudz nesaprašanās tiešam arī ceļas no Mīlestības trūkuma.

Dace Pecolli: Ļoti pareiza attieksme. Arī savam dēlam vienmēr esmu mācījusi klausīt savai sirdsbalsij un savas dzīves gaitas piepildīt ar Mīlestību, dzīvot tajā un dalīties, jo mēs paši esam  Mīlestība. Un, jā ēšana arī ir svarīgs faktors. Kvalitatīva ešana.

- Redzi – kamēr tu esi maziņa, tu redzi lietas, ko neredzi tad, kad esi liela.

Dace Pecolli: Tā ir, jo bērna skatījums ir tīrs un vēl nav piesārņots, viņš redz lietas, kādas tās patiesība ir. Ar laiku pieaugušais cilvēks iemācās ar prātu visu sarežģīt.

- Es… es nemaz lāgā nezinu, ser, kas esmu paš­reiz, toties es zinu, kas es biju, kad no rīta piecēlos, bet kopš tā laika, šķiet, vairākas reizes esmu pārvēr­tusies.

Dace Pecolli: Tas tā arī ir, ar mums jau visu laiku notiek kaut kādas pārvērtības, saņemot dzīves mācības vai ikdienas atziņas.

 

Plašāka informācija par izrādi: www.dreamingofwonderland.show

Kontaktinformācija: Dace Pecoli 29470394, Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu