Imanta Ziedoņa muzejs vasarā piedāvā orientēšanās spēli pilsētvidē

04.06.2020.

Lai pedagogi atgūtu spēkus un sagatavotos nākamajam mācību gadam, Imanta Ziedoņa muzejs vasarai sagatavojis orientēšanās spēli pilsētvidē "Ziedonis. Barons. Tautasdziesma". Gājējiem un skrējējiem divu stundu laikā ir iespēja palūkoties uz Latvijas galvaspilsētu no pavisam cita skatu punkta — caur vēsturiskām ēkām, personībām, interesantiem faktiem un radošiem uzdevumiem. Ziedonis un Barons satiekas mūsdienu Rīgā, lai mudinātu ikvienu izaugt ar savu tautasdziesmu.

Spēle veidota nevis kā zināšanu pārbaude, bet veids, kādā pilsētvidē atklāt jaunas zināšanas un bagātināt sevi mūsdienīgā un netradicionālā veidā.

"Ziedonis. Barons. Tautasdziesma" pieejama lejupielādējot lietotni "Roadgames" savā mobilajā viedierīcē. Spēle veidota tā, lai tās laikā būtu iespējams ievērot divu metru distanci.

Plašāk: www.ziedonamuzejs.lv/lv/muzejs/cela-ar-baronu

Tāpat apmeklētājus aicina Imanta Ziedoņa vasarnīca Murjāņos, kas ir saglabāta tāda, kā to savulaik iekārtojis pats dzejnieks kopā ar dzīvesbiedri Ausmu Ziedoni-Kantāni.

Līdztekus muzeja ekspozīcijai, muzejs apmeklētājiem piedāvā dažādas radošas apmeklējuma programmas, regulārus pasākumus un notikumus visas vasaras garumā.

Pedagogiem, nosaucot atslēgas vārdus "Skolotājs ir Personība", Imanta Ziedoņa muzeja piedāvājumiem īpaša cena.

Plašāk: www.ziedonamuzejs.lv/lv un www.facebook.com/Ziedonamuzejs/

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu