Informatīvi semināri par VKKF mērķprogrammu „Latvijai-100”

05.04.2016.

Kultūras ministrija (KM) un Valsts kultūrkapitāla fonds (VKKF) aicina piedalīties semināros par š.g. 1. aprīlī izsludināto VKKF mērķprogrammu „Latvijai-100”. Semināri norisināsies 19. aprīlī plkst. 11:00 Eiropas mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā un 21. aprīlī 14:00 Kultūras ministrijā, Valdemāra ielā 11a, Rīgā. Pieteikšanās semināriem ir beigusies.

Seminārā VKKF pārstāvji informēs un atbildēs uz jautājumiem par projektu noformēšanu un iesniegšanas kārtību, savukārt KM Latvijas valsts simtgades biroja pārstāvji sniegs informāciju par mērķprogrammas mērķi, uzdevumiem un kvalitatīvajiem kritērijiem.

Mērķprogrammas „Latvijai-100” kopīgais finansējums ir 560 000 eiro, un tās mērķis ir nodrošināt Latvijas valsts simtgades svinību daudzveidīgu un kvalitatīvu kultūras pasākumu un norišu sagatavošanu un īstenošanu atbilstoši Latvijas valsts simtgades vēstījumam ES ESMU LATVIJA un Latvijas valsts simtgades svinību sagatavošanas programmai, kas publicēta /lv/ministrija/simtgade.html.

Mērķprogrammā var pieteikt:

  • projektus, kas ar radošiem līdzekļiem un aktīvu sabiedrības līdzdalību paplašina zināšanas un izpratni par Latvijas valstiskuma būtību, tā tapšanas vēsturi un priekšnoteikumiem, tajā skaitā atklājot kultūras lomu nācijas un valsts veidošanās procesā; projektus, kas radošiem līdzekļiem godina Latvijas valsts un valstiskuma tapšanā nozīmīgas personības un cilvēku grupas, kas dažādos laikos ziedojušas savu dzīvi un dzīvību, savas zināšanas un talantus Latvijai un tās uzplaukumam;
  • projektus, kas vērsti uz sabiedrības iesaisti Latvijas kultūrvides sakopšanā un bagātināšanā un kas rada jaunas paliekošas vērtības, iedvesmojoties no pārmantotā kultūras mantojuma un nesot vēstījumu par mūsdienu Latviju un tās nākotnes redzējumu;
  • projektus, kas paredz par Latviju vēstošu starptautisku aktivitāšu sagatavošanu un īstenošanu ārpus Latvijas, īpaši attiecībā uz valstīm, kuras ir spēlējušas nozīmīgu lomu Latvijas valsts tapšanā vai valstīm, kuras tuvākajā laikā svin simtgades, tostarp Igaunija, Lietuva, Somija, Polija, Islande, Lielbritānija, ASV.

Ņemot vērā to, ka vietu skaits ir ierobežots, lūdzam pieteikt vienu Jūsu organizācijas pārstāvi dalībai 21.aprīļa seminārā līdz 18.aprīlim plkst.12:00, rakstot uz e-pasta adresi Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi! vai piesakoties telefoniski 67330322.

Informāciju sagatavoja:

Dace Vizule

Kultūras ministrijas sabiedrisko attiecību speciāliste

67330306, 29192298

Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!

 

Papildu informācija:

Linda Pavļuta

Latvijas Republikas Kultūras ministrijas

Latvijas valsts simtgades biroja vadītāja

67330322, Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu