Izsludināts projektu konkurss “Jūrmala – Latvijas valsts simtgadei”

15.03.2018.

Lai veicinātu Latvijas simtgades norišu daudzveidību Jūrmalā, otro gadu izsludināts projektu konkurss “Jūrmala – Latvijas valsts simtgadei”.

Jūrmalas vēstures un mākslas biedrība 3 kārtās, sākot no 2017.gada, īsteno projektu “Uz gara augstumiem”. Projekta ietvaros top tēlnieces Olgas Šilovas veidots vides objekts – Aspazijas skulptūra, kas tiks uzstādīta Aspazijas ielas sākumā, kāpās, iepretī Aspazijas mājai.

Iesniegtajiem projektiem jābūt pārliecinoši saistītiem ar Jūrmalu Latvijas valsts simtgades svinību ietvaros. Projektu konkursa mērķis ir līdzfinansēt projektus – izstādes, izrādes, pētījumus, koncertus, pasākumus, filmas, u.c., kuri atbilst kādai no prioritātēm:

  1. izzināt Jūrmalas vēsturi, spilgtas personības, kas dažādās nozarēs un laikos ir devušas nozīmīgu ieguldījumu Latvijas valsts veidošanā un attīstībā, dokumentēt kultūrvēsturisko mantojumu un padarīt to pieejamu sabiedrībai;
  2. radīt paliekošas 21. gadsimta cienīgas kultūrvides vērtības, simbolus un jaunrades darbus Jūrmalā;
  3. stiprināt jauniešu radošo iniciatīvu un piederības sajūtu Latvijai un Jūrmalai.

Projektu līdzfinansēšanai Jūrmalas pilsētas pašvaldība budžetā 2018. gadā ir paredzējusi 70 000 eiro. Informācija par projektu konkursu un nolikumu atrodama Jūrmalas mājas lapas sadaļā Kultūra/ Kultūras projekti.

Projektu iesniegšanas termiņš ir 2018. gada 20. aprīlis, plkst. 15.00.

Informāciju sagatavoja:
Dace Liepiņa
Jūrmalas pilsētas domes Kultūras nodaļas vecākā referente

 

 

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu