Programmas "Latvijas skolas soma" #Ēkultūras izlase | Aprīlis 2020

03.04.2020.

Laikā, kad Latvijā izsludināta ārkārtēja situācija un baudīt notikumus klātienē nav iespējams, programmas "Latvijas skolas soma" komanda vēlas palīdzēt pedagogiem un skolēniem, piedāvājot dažādus resursus, ko var izmantot gan attālinātajā mācību procesā, gan atslodzei nedaudzajos brīvajos brīžos. Šajā apkopojumā iekļautas ziņas par Latvijas valsts simtgades programmas notikumiem un citām kultūras norisēm, kurās aicinām iesaistīties, izzināt, skatīties un baudīt digitāli.

"Latvijas skolas soma" kultūras norišu izlase aprīlī (pdf)

Foto: Oskars Artūrs Upenieks, Kultūras ministrija

Plašāks pieejamo kultūras norišu piedāvājums digitālajos resursos

www.lv100.lv/jaunumi/lv100-projekti-digitalajos-resursos/

www.km.gov.lv/lv/kultura/kultura-timekli/ekultura-digitalie-resursi-un-e-pakalpojumi.

Tiešsaistes pasākumu kalendārs ar norisēm, kurām var pieslēgties tiešsaistē, tai skaitā vairāk nekā 60 kultūras pasākumi: kurpes.lv/pasakumi/tiessaiste/muzika,teatris,kultura,kino.

#Ēkultūra #PaliecMājās #TiksimiesDrīz

Viss norišu piedāvājums

Viss programmas "Latvijas skolas soma" norišu piedāvājums joprojām pieejams Kultūras ministrijas mājaslapā. To izmantosim, lai plānotu norises pēc ārkārtējās situācijas beigām. 

Saziņai

E-pasts: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!

Aija Tūna, programmas "Latvijas skolas soma" vadītāja Kultūras ministrijas Latvijas valsts simtgades biroja Izglītības un jauniešu projekta vadītāja:  Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!

www.lv100.lv/skolassoma

#LV100 #LatvijasSkolasSoma #SkolasSoma

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu