Programmas "Latvijas skolas soma" #Ēkultūras izlase | Maijs 2020

08.05.2020.

Laikā, kad Latvijā izsludināta ārkārtēja situācija un baudīt notikumus klātienē nav iespējams, programmas "Latvijas skolas soma" komanda piedāvā dažādus resursus, ko var izmantot gan attālinātajā mācību procesā, gan atslodzei brīvajos brīžos.

Šajā apkopojumā iekļautas ziņas gan par jaunu metodisko materiālu, gan gaidāmo Latvijas valsts himnas "Dievs, svētī Latviju!" simtgadi, gan 4. maija tiešsaistes norisēm, kuras joprojām ir aktuālas un kurās aicinām iesaistīties, izzināt, skatīties un baudīt digitāli. Esam pievienojuši arī citas aktuālas kultūras norises, kuras pieejamas digitāli un var izmantot attālinātajā mācību procesā.

"Latvijas skolas soma" kultūras norišu izlase maijā (pdf)

Foto: Kaspars Teilāns, Kultūras ministrijas Latvijas valsts simtgades birojs

Plašāks pieejamo kultūras norišu piedāvājums digitālajos resursos

www.lv100.lv/jaunumi/lv100-projekti-digitalajos-resursos/

www.km.gov.lv/lv/kultura/kultura-timekli/ekultura-digitalie-resursi-un-e-pakalpojumi.

Tiešsaistes pasākumu kalendārs ar norisēm, kurām var pieslēgties tiešsaistē, tai skaitā vairāk nekā 60 kultūras pasākumi: kurpes.lv/pasakumi/tiessaiste/muzika,teatris,kultura,kino.

#Ēkultūra #PaliecMājās #TiksimiesDrīz

Viss norišu piedāvājums

Viss programmas "Latvijas skolas soma" norišu piedāvājums joprojām pieejams Kultūras ministrijas mājaslapā. To izmantosim, lai plānotu norises pēc ārkārtējās situācijas beigām. 

Saziņai

E-pasts:  Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!

Aija Tūna, programmas "Latvijas skolas soma" vadītāja Kultūras ministrijas Latvijas valsts simtgades biroja Izglītības un jauniešu projekta vadītāja:   Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!

www.lv100.lv/skolassoma

#LV100 #LatvijasSkolasSoma #SkolasSoma

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu