Latvijas valsts simtgades svinības Parīzē

07.12.2018.

Latviešu Apvienība Francijā (LAF) rīkoja Latvijas simtgades svinības Parīzē 2018. gada 24. novembrī. Pasākumu apmeklēja vairāk nekā 180 dalībnieku. Tas tika rīkots Universitātes pilsētas (Cité internationale universitaire de Paris) Amerikas Savienoto Valstu fonda telpās.

Pasākuma laikā publiku uzrunāja Latvijas Republikas vēstnieks Francijā Imants Lieģis un LAF prezidente Sandra Šūmane. Koncertus un priekšnesumus sniedza Parīzes latviešu koris "Latve", Parīzes latviešu sestdienas skola "Garā Pupa", tenors Kristaps Ivanovs, pianiste Anna Strapcāne, kā arī trompetists Bruno Blanchet. Jo īpaši svētku dalībniekus iepriecināja un izdancināja etno grupa "Zeidi", kuri bija ieradušies kā īpašie viesi no Latvijas. Svētku pasākumu vadīja Lelde Vikmane un Bruno Daviot

Par svētku galdu parūpējās ikviens dalībnieks, atnesot līdzi kādu Latvijas tradicionālu ēdienu. Neizpalika arī simtgades kūka, par kuru parūpējās Daiga Stālberga, Ināra Braže un Ilze Tolpežņikova.

LAF vēlas pateikt lielu paldies visiem dalībniekiem un ikvienam, kurš padarīja šos svētkus īpašus. Latvijas sitmgade tika ļoti skaisti ieskandināta Parīzē!

 

Plašāk par Latviešu apvienību Francijā: facebook.com/latviesuapvieniba.francija

Informāciju sagatavoja:
Ilze Tolpežņikova
Latviešu Apvienības Francijā vice-prezidente

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu