Liepājnieki aicināti pie ēkām pacelt Latvijas karogu

25.06.2019.

Atceroties laiku, kad Liepāja pirms simts gadiem kļuva par Latvijas galvaspilsētu, no 27. līdz 29. jūnijam Liepājā norisināsies vēsturisku notikumu pasākumu kopums – “Kuģa "Saratov" sagaidīšanai Liepājā - 100”. Liepājas pašvaldība šo trīs dienu laikā aicina iedzīvotājus, iestādes un uzņēmumus pie ēkām pacelt Latvijas valsts karogu.

“”Kuģa “Saratov” sagaidīšanai Liepājā – 100” ir noslēdzošais pasākums Latvijas simtgades kontekstā un Liepāja to atzīmēs ne tikai, lai atcerētos un pieminētu mūsu pilsētai svarīgo simtgades notikumu, bet šī rekonstrukcija sniegs iespēju ikvienam uzzināt mūsu valstij un Liepājai svarīgas vēstures nianses.

Pamatojoties uz “Latvijas valsts karoga likuma” 7.panta 3.punktu, kas pašvaldībām paredz tiesības noteikt gadījumus, kad lietojams valsts karogs, Liepājas pašvaldība aicina liepājniekus godināt vēsturiskos notikumus un pacelt Latvijas valsts karogu.

Liepājas iedzīvotāji un viesi no 27. līdz 29. jūnijam varēs izdzīvot 1919. gada 27. jūnija notikumus, piedaloties plašā svētku programmā.

Informāciju sagatavoja

Evita Enģele
Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālrunis: 63 404 775

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu