Līvānu pilsētas svētkos - pirmizrāde jauniestudējumam “Līdz kosmosam nav tālu”

16.07.2019.

Latvijas valsts simtgades programmas ietvaros Mūsdienu mākslas galerijā (Līvāni) režisores Lienas Šmukstes vadībā top jauniestudējums “Līdz kosmosam nav tālu”, kas pirmizrādi piedzīvos Līvānu pilsētas svētkos, 19.jūlijā pl.17:30.

Papildizrādes notiks: 19.jūlijā pl.19:00, 28.jūlijā pl.12:00, 14:00, 18:00, 30.jūlijā pl.18:00 un 20:00.

Izrādes apmeklējums ir bez maksas, bet izrādes apmeklētājiem nepieciešams iepriekš pieteikt dalību, rakstot uz Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi! vai zvanot uz t.28326761, jo apmeklētāju skaits katrā izrādē ir ierobežots!

Interaktīvā izrāde “Līdz kosmosam nav tālu” vēstīs par to, kā Latvijas brīvībai izšķirīgie notikumi atbalsojušies mazā Latgales pilsētā Līvānos un vietējo iedzīvotāju likteņos. Izrādes scenogrāfiju veidos izstāde, kurā tiks apkopotas līvāniešu atmiņas un vēstures liecības fotogrāfijās, priekšmetos un stāstos, bet izrādes galvenie varoņi darbosies kā izstādes gidi, ļaujot skatītājiem iedziļināties izrādes tēmās un aktīvi iesaistīties arī pašā izrādes procesā.

Neskatoties uz to, ka Līvāni ir maza pilsēta, tā ir atstājusi pēdas tālu pasaulē. Šī izrāde solās būt interesanta ne tikai Līvānos un Latgales reģionā, bet arī citos Latvijas novados, jo kurš gan nezina Līvānu mājas un kuram tad mājās nav kāda glāze no Līvānu stikla? Un kas zina, varbūt drīz kāds kosmosa kuģis pacelsies debesīs un to palīdzēs vadīt Līvānos ražota detaļa?

Izrādes režisore - Liena Šmukste, dramaturģe - Ance Muižniece, lomās - Māra Rudzāte un Oskars Bērziņš, scenogrāfs - Raimonds Vindulis, producente Lāsma Vindule.

Mūsdienu mākslas galerijas projekts “Līdz kosmosam nav tālu” tiek īstenots ar Valsts kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas „Latvijai - 100” atbalstu.

Mūsdienu mākslas galerija atrodas Rīgas ielā 108a, Līvānos, tās apmeklējums - bez maksas. Galerijas darba laiks - no trešdienas līdz svētdienai no pl.12:00-18:00. Mūsdienu mākslas galerijas darbības virzieni ir izstāžu darbība, neformālās un tālākizglītības joma un inovatīvu kultūras pasākumu organizēšana. Galerijas mērķis ir sekmēt dažādas mākslas izpausmes reģionā un vecināt to pieejamību vietējiem iedzīvotājiem, nodrošinot kvalitatīvu un inovatīvu kultūras pasākumu piedāvājumu.

Vairāk informācijas: www.facebook.com/musdienumaksla

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu