LTV aicina 10. un 11. klašu skolēnus pieteikties jaunajai raidījuma “Vēstures skolotājs” sezonai

12.03.2019.

Līdz 1. aprīlim 10. un 11. klašu skolēniem ir iespēja pieteikties neaizmirstamam vasaras piedzīvojumam – dalībai raidījuma “Vēstures skolotājs” otrajā sezonā. Šogad jauniešiem kopā ar vēstures skolotāju Edgaru Bērziņu būs iespēja izzināt notikumus Brīvības cīņu laikā no 1918. līdz 1920. gadam.

Tieši tāpat kā pirmajā raidījuma sezonā, arī šogad jauniešiem būs iespēja pārbaudīt vēsturi “uz savas ādas”, iejūtoties situācijās un veicot uzdevumus, kas bija ikdienišķi Brīvības cīņu laikā.

Šogad paredzēti četri raidījumi, un katrā no tiem būs iespējams piedalīties divām komandām (komandā piedalās trīs cilvēki). Kopā plānotas četras sērijas, un katra no tām tiks uzņemta citā Latvijas novadā.

Projekta sadarbības partneris LU Latvijas vēstures institūts tā direktora Dr. hist. Gunta Zemīša vadībā. Katrā no četriem objektiem būs pieaicināti konsultanti, kuri šajās vietās strādā, tās pēta un ir eksperti savā jomā. Viņi piedalīsies uzdevumu sagatavošanā, palīdzēs ar informāciju vēstures skolotājam, sekos uzdevumu veikšanas norisei, kā arī piedalīsies komandu darba izvērtēšanā.

Lai pieteiktos, jauniešiem jāizpilda pieteikuma anketa LTV mājaslapā – ej.uz/VesturesSkolotajs.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu