Multimediālā deju lielizrāde “Abas malas” būs vērojama LTV ēterā

23.11.2018.

Emocionālais un saviļņojošais deju lieluzvedums “Abas malas” valsts svētkos “Arēnā Rīga” tika izdejots trīs izrādēs. Tas bija viens no Latvijas simtgades kulminācijas pasākumiem, un satiekoties 500 dejotājiem un vēl nebijuša vēriena projekcijām, tika izstāstīts Latvijas stāsts. 24. novembrī tas būs vērojams Latvijas Televīzijā.

“Tas ir simts gadus sens stāsts par mums pašiem – Latvijas cilvēkiem, mūsu zemi, kuras dzīslās plūst laika upe Daugava. Tā nav vēstures stunda, bet personīgs pārdzīvojums un iespēja būt par nozīmīgu daļu no lielizrādes  “Abas malas”,” pirms pirmizrādes projektu raksturoja tā radošā komanda.

Pēc trim aizvadītajām izrādēm publiskajā telpā izskanējuši atzinīgi vārdi izrādes dalībniekiem un radošajai komandai – atzinīgi vērtēts gan lieluzveduma saturs, gan multimediālie risinājumi, gan dejotāju darbs.

Kopumā lielizrādē piedalījās Latvijā vēl līdz šim nebijis profesionālu dejotāju skaits – uz 2000 kvadrātmetrus lielās mākslas projekciju skatuves to izdejoja vairāk nekā 500 mākslinieki, kuri pārstāv visdažādākos deju žanrus: profesionālo baletu, profesionālo laikmetīgo deju, tautas dejas un mūsdienu deju – sākot no hiphopa un beidzot ar sporta dejām.

Lielizrādes režisori – Juris Jonelis un Roberts Rubīns, horeogrāfi – Dace Adviljone, Gints Baumanis, Liene Grava un Raimonds Martinovs, muzikālā noformējuma autori un aranžētāji – Andris Sējāns, Reinis Sējāns, multimediju mākslinieks – Māris Kalve, scenogrāfs – Didzis Jaunzems, tērpu māksliniece – Jolanta Rimkute, gaismu mākslinieks – Normunds Bļasāns,  libreta autore – Rasa Bugavičute-Pēce, Madaras lomas atveidotāja – Alise Prudāne.

“Abas malas” – 24. novembrī plkst. 21.25 LTV1 un VISIEMLTV.lv – visā pasaulē, bez teritoriāliem ierobežojumiem.

Arī lielizrādes ieraksts televīzijas pirmizrādes būs pieejams sabiedrisko mediju satura atskaņotājā REPLAY.lv bez teritoriāliem ierobežojumiem. 

 

Papildinformācija:
Krista Luīze Priedīte
Komunikācijas speciāliste
Tālr. 67200371
Mob. 26238231
E-pasts: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu