Muzeja direktore Liene Johansone Olaines novadā: “Es ticu tauriņa efektam.”

16.09.2020.

Latvijas iedvesmas stāstu vietnē TUESI.LV publicēts video par muzeja direktori Lieni Johansoni Olaines novadā: https://tuesi.lv/taurina-efekts/ .

“Visiem cilvēkiem ir jāiet uz muzeju, jo tur var uzzināt tādas lietas, par kurām vispār nevar aizdomāties. Man ir svarīgi, lai cilvēks no muzeja iziet mazliet labāks. Es ticu tauriņa efektam, ka viens cilvēks ar vienu vārdu, ar vienu darbību var aizsākt veselu pārmaiņu vilni,” ir pārliecināta muzeja direktore Liene Johansone Olaines novadā. 

“Man ir svarīgi, lai mans darbs būtu nozīmīgs arī citiem. Muzejā es jūtu, ka es varu kaut ko ietekmēt, būt mazs piliens jūrā, bet darīt kaut ko lielu,” saka Liene.

“Man ir atkarība no muzejiem. Es nevaru pabraukt garām nevienai brūnajai ceļa zīmei – man ir obligāti tur jāieiet un jāapskatās. Muzejos dzīvo fantastiski cilvēki, no kuriem var sajust pozitīvu enerģiju,” smejas Liene. 

“Es sajūtu sevi kā Latviju. Man ir saikne ar savu dzimtu – ar cilvēkiem, kuri ir dzīvojuši pirms manis. Viņi ir ieguldījuši savu darbu un dzīvi Latvijā. Man tas vienkārši ir jāturpina.”

Projekts TUESI.LV rada video stāstus par jauniem un iedvesmojošiem cilvēkiem dažādās Latvijas vietās, kuri ar savu darbu un piemēru veido labāku Latviju.

Projektu “TUESI.LV 120+” īsteno biedrība “NEXT” ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par projekta saturu atbild biedrība “NEXT”.

 

Papildus informācija:
Projekts “TUESI.LV”
Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu