Nākusi klajā filma "VIENAM?" par četru jauniešu dzīvi Covid-19 pandēmijas apstākļos

28.05.2021.

28. maijā tiek laista klajā filma "VIENAM?", kas dokumentē četru jauniešu ikdienu Covid-19 pandēmijas apstākļos dažādās Latvijas vietās, meklējot atbildes uz ikdienišķiem un arī eksistenciāliem jautājumiem.

Filma "VIENAM?" bez maksas skatāma vietnē Youtube:

Filmas režisore Helēna Zīlīte:

"Jautājums "Vienam?" ir mūžsens un ir bijis aktuāls visos laikos, ne tikai Covid-19 ierobežojumu apstākļos. Jauniešu jautājumi, problēmsituācijas, emocijas ir bijušas nevienkāršas vienmēr. Interesanti, ka uz kopējā apokoliptiskā pandēmijas fona, katra indivīda dzīve turpina notikt. Esmu pateicīga Alsei, Grētai, Klāvam un Tomam par uzticēšanos mūsu radošajai komandai."

"Mums visiem ir vajadzīga sabiedrība. Līdzīgi kā filmas varoņi, arī katrs no mums alkst satikties ar draugiem, doties ciemos un kopā pavadīt laiku. Esam katrs tik dažādi un tomēr - ļoti līdzīgi savās cilvēciskajās vajadzībās," ir pārliecināts filmas operators Nauris Zeltiņš.

"Ir atšķirība, vai tu esi viens, vai tu esi vienatnē, vai tu esi vientuļš. Un, man liekas, ir ļoti svarīgi iemācīties būt vienatnē, bet nejusties vientuļam," saka viena no filmas varonēm Alise.

"Filma "VIENAM?" ir mūsu radošās komandas brīvprātīgs veikums, lai izgaismotu Covid pandēmijas ietekmi uz vienu no visvairāk skartajām sabiedrības grupām - jauniešiem. Lai gan filmas veidošanai neizdevās iegūt finansējumu, mums šķita ļoti svarīgi sekot impulsam un radīt šo filmu," uzsver filmas producents Vilis Brūveris.

Filmu "VIENAM?" veidojusi radošā komanda trīs cilvēku sastāvā - Helēna Zīlīte, Nauris Zeltiņš un Vilis Brūveris. Nozīmīgākais komandas līdzšinējais veikums ir  "TUESI.LV" un "Vieta-Latvija" īsfilmas, kuras ieguvušas vairāku miljonu skatījumu televīzijas ēterā un interneta platformās.

Filmā izmantota mūzika no Roberta Dintera jaunākā albūma "Recycling".

Jūnijā filma "VIENAM?" būs skatāma izklaides platformā Tet+ , kā arī dažādos TV kanālos.

Papildus informācija:
Vilis Brūveris
Filmas "VIENAM?" producents
26132223
Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu