Palīdzēsim.lv jau devīto gadu rīko akciju "Labo darbu nedēļa"

06.10.2017.

Labdarības organizācija Palīdzēsim.lv no 16. līdz 22. oktobrim jau devīto gadu rīko akciju “Labo darbu nedēļa” – nedēļu, kad īpaši aktīvi darām labus darbus gan paši, gan mudinām to darīt arī citus. „Labo darbu nedēļa” turpina Latvijas valsts simtgades aizsākto aicinājumu, dāvināt savu laiku labiem darbiem pašiem sev un Latvijai, lai kopīgi paveiktu nozīmīgas lietas.

2016.gadā akcijas aicinājumam atsaucās vairāk nekā 18050 cilvēku no Latvijas un emigrējušie latvieši, paveicot 429 labos darbus. Tika sniegta palīdzība gan līdzcilvēkiem, dzīvniekiem, gan arī sakopjot teritorijas un piemiņas vietas.

Kā atzīst akcijas dalībnieki, šī ir lieliska iespēja ne tikai paveikt labo darbu, bet saliedēties kolektīvam – akcijā piedalās gan klašu kolektīvi, gan uzņēmumi, pavadot laiku kopīgās lietderīgās aktivitātēs. Atzinības vērti ir  privātpersonu labie darbi, kas sniedz kādu bezmaksas pakalpojumu, piemēram, friziera, manikīra pakalpojumus. Kā arī aizvien aktīvāk akcijā iesaistās ārzemju latvieši, lai izjustu piederību Latvijai un veicinātu latviskumu  trimdā.

“Labo darbu nedēļā” pastiprināta uzmanība tiek pievērsta palīdzībai, kuras sniegšanai nav nepieciešams liels finansiālais ieguldījums. Tā var būt palīdzība kādam pensionāram mājas darbos vai vienkārša aprunāšanās, daudzdzīvokļu piemājas teritorijas sakopšana, rūpes par dabu, dzīvniekiem utt. Tie ir neskaitāmi daudzie darbiņi, kuriem ikdienā nepietiek laika vai motivācijas. Katram pašam ir iespēja iniciēt ideju par nepieciešamo Labo darbu vai iesaistīties un līdzdarboties kādā no http://labodarbunedela.palidzesim.lv lapā pieteiktajām aktivitātēm.

Palīdzēt – tas var būt patīkami, aizraujoši un tik ļoti nozīmīgi grūtos brīžos. Palīdzība vairo arī prieku un gandarījumu pašam palīdzētājam. Palīdzot var lietderīgi pavadīt laiku ar draugiem, atrast jaunus draugus, sadarbības partnerus un idejas tālākiem darbiem.

Akcijas laikā darbojas interaktīva mājas lapa ar Latvijas karti, kurā ikvienam dalībniekam ir iespēja atzīmēt savu plānoto vai/un paveikto labo darbu: http://labodarbunedela.palidzesim.lv

„Labo darbu nedēļa 2017” veltīta Latvijas valsts simtgadei un tiek organizēta sadarbībā ar Latvijas valsts simtgades jauniešu rīcības komiteju un Izglītības un zinātnes ministriju.

Darot kopā, var izdarīt vairāk labu darbu!

Kontaktinformācija:
Ilze Skuja
Labdarības organizācijas
„Palīdzēsim.lv” vadītāja
mob.t.: 29 11 55 45
e-pasts: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!

 

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu