Programmas "Latvijas skolas soma" jaunumi | Jūnijs 2020

05.06.2020.

Šajā laikā, kad lielākā daļa skolēnu jau devušies baudīt vasaru, programmas "Latvijas skolas soma" komanda jaunumu lapas jūnija izlaidumu adresē īpaši pedagogiem un programmas koordinatoriem. Mēs ceram, ka iekļautā informācija sniegs jums idejas, ko iespējams pašiem vasarā baudīt no kultūras piedāvājuma, lai gūtu prieku, jaunas zināšanas un impulsus savai personīgajai un profesionālajai izaugsmei. Ceram, ka kaut kas no pieredzētā Jums liksies arī tik vērtīgs, lai ieliktu to krājumā jaunajam mācību gadam.  

Kā teikusi Rīgas Juglas vidusskolas skolniece Madara Laura: "Ja mēs aizejam uz pasākumu, un tas šķiet forši, pēc tam ir lielāka interese redzēt kaut ko līdzīgu. Programma "Latvijas skolas soma" ir ļoti svarīga; tā ir kā mazs grūdiens kultūras dzīvē, kas liek paskatīties plašāk…".

Tā nu mēs mudinām arī Jūs skatīties plašāk, iedvesmojoties no simbolisma izstādes, svinot mūsu himnas simtgadi, baudot pastaigās Latvijas Nacionālās bibliotēkas sarūpētos dārgumus, iepazīstot Uzvaras dienas norises Cēsīs un bagātīgo kultūras notikumu klāstu ikvienā Latvijas pilsētā un novadā.  

"Latvijas skolas soma" jaunumi jūnijā (pdf)

Foto: Oskars Artūrs Upenieks, Kultūras ministrija

Informācija par atvērtajiem muzejiem

muzeji.lv/lv/notikumi/atvertie-latvijas-muzeji.

Kultūras norišu piedāvājums digitālajos resursos

www.lv100.lv/jaunumi/lv100-projekti-digitalajos-resursos/

www.km.gov.lv/lv/kultura/kultura-timekli/ekultura-digitalie-resursi-un-e-pakalpojumi.

Tiešsaistes pasākumu kalendārs ar norisēm, kurām var pieslēgties tiešsaistē, tai skaitā vairāk nekā 60 kultūras pasākumi: kurpes.lv/pasakumi/tiessaiste/muzika,teatris,kultura,kino.

Viss norišu piedāvājums

Viss programmas "Latvijas skolas soma" norišu piedāvājums joprojām pieejams Kultūras ministrijas mājaslapā. To izmantosim, lai plānotu norises pēc ārkārtējās situācijas beigām. 

Saziņai

E-pasts:   Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!

Aija Tūna, programmas "Latvijas skolas soma" vadītāja Kultūras ministrijas Latvijas valsts simtgades biroja Izglītības un jauniešu projekta vadītāja: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!

www.lv100.lv/skolassoma

#LV100 #LatvijasSkolasSoma #SkolasSoma

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu