Radīti simts TUESI.LV video stāsti par jauniem cilvēkiem Latvijā

16.11.2018.

Sagaidot Latvijas simtgadi, TUESI.LV projekta komanda sarūpējusi unikālu dāvanu Latvijai - simts video stāstus par jauniem cilvēkiem Latvijas reģionos. Video tiek veidoti kopš 2015.gada un ir skatāmi vietnē www.tuesi.lv,TUESI.LV sociālo tīklu kontos, kā arī LTV1 un Re:TV ēterā.

TUESI.LV komanda: V.Brūveris, L.Zīlīte, N.Zeltiņš

“Savu dāvanu Latvijai mēs gatavojām trīs gadu garumā, tiekoties ar simts iedvesmojošiem jauniem cilvēkiem dažādās Latvijas vietās un veidojot TUESI.LV video stāstus. Katrs no viņiem ir īpašs un interesants, tāpat īpaša ir katra Latvijas vieta, kurā mēs bijām,” stāsta TUESI.LV projekta vadītājs Vilis Brūveris.

TUESI.LV simts video stāstu sērija simboliski sākas un noslēdzas Aizputē, kur darbojas TUESI.LVprojekta komanda. Pirmais TUESI.LV video stāsta varonis ir Aizputes uzņēmējs Sandris Štāls, bet simtais video stāsts ir veidots par mēbeļu restauratoru Edgaru Balodi Aizputē.

“Katrs TUESI.LV stāstu varonis ar savu dzīvi un darbu reģionos veido labāku Latviju, viņi ir īsta dāvana mūsu sabiedrībai un valstij. Latvija tiešām ir dzīva, kamēr ir šādi cilvēki,” uzsver TUESI.LV video stāstu veidotāja Liene Zīlīte.

Simts radītie TUESI.LV video stāsti ļauj ieskatīties Latvijas jauno cilvēku uzskatos, izvēlēs, izaicinājumos, nākotnes sapņos un sajūtās par Latviju.

“Veidot katru no šiem video stāstiem bija neatkārtojams piedzīvojums arī mums pašiem - TUESI.LV komandai. Mums bija unikāla iespēja iepazīt Latviju caur tās vietām un cilvēkiem,” saka TUESI.LV komandas dalībnieks Nauris Zeltiņš.

TUESI.LV video stāsti interneta platformās pārsnieguši 1 000 000 skatījumu, bet sociālo tīklu lietotāji dalījušies ar TUESI.LV video stāstiem aptuveni 20 000 reižu. Latvijas Televīzijā un Re:TV video stāstus noskatījušies tūkstošiem skatītāju.

Latvijas simtgades projekts TUESI.LV rada video stāstus par jauniem un iedvesmojošiem cilvēkiem dažādās Latvijas vietās, kuri ar savu darbu un piemēru veido labāku Latviju. Projekta komanda ir īstenojusi ieceri uzdāvināt Latvijai 100.dzimšanas dienā 100 iedvesmas stāstus par jauniem cilvēkiem Latvijas reģionos.

TUESI.LV video stāstu varoņi ir dažādu jomu pārstāvji - uzņēmēji, nevalstisko organizāciju aktīvisti, mūziķi, sportisti, kultūras darbinieki, dabas pētnieki un daudzi citi, kas dalās ar savu pieredzi, atziņām un iedvesmu dzīvei Latvijas reģionos. Katrs varonis tiek parādīts vidē, kurā viņš dzīvo un darbojas. TUESI.LV video stāsti aptver visus Latvijas reģionus.

Projektu TUESI.LV īsteno biedrība „NEXT” sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju. TUESI.LV video stāstus var noskatīties Latvijas iedvesmas stāstu vietnē www.tuesi.lv, kā arī TUESI.LV sociālo tīklu kontos www.facebook.com/tuesilv un www.draugiem.lv/tuesilv .

Latvijas valsts simtgades svinības notiek laikā no 2017. gada līdz 2021. gadam. Latvijas valsts simtgades svinību galvenais vēstījums ir „Es esmu Latvija”, akcentējot, ka Latvijas valsts galvenā vērtība ir cilvēki, kuri ar savu ikdienas darbu veido tās tagadni un kopā ar jauno paaudzi liek pamatus rītdienai. TUESI.LV ir viena no Latvijas valsts simtgades svinību norisēm.

Papildus informācija:
Projekts “TUESI.LV”          
Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!
22382139

TUESI.LV
Latvijas iedvesmas stāsti | www.tuesi.lv

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu