Režisors Jānis Znotiņš iestudējis izrādi pusaudžiem "Klusētāji"

13.12.2019.

Režisors Jānis Znotiņš iestudējis izrādi pusaudžiem "Klusētāji", kas stāsta par cilvēku vienaldzību un tās drūmajām sekām. Kāpēc bieži vien izvēlamies klusēt, kad patiesībā būtu vajadzējis iesaistīties un runāt? Vai tiešām runāšana vienmēr ir sudrabs un klusēšana - zelts?

Trīs jauni cilvēki - Santa, Krišjānis un Ikars - atcerēsies piedzīvoto un pastāstīs par kādu satraucošu notikumu, kas ar viņiem atgadījies laikā, kad viņi mācījās vienā klasē. Viss izvērstos citādi, ja viņi izšķirošā brīdī nebūtu izvēlējušies klusēt.

Radošā komanda:
režisors: Jānis Znotiņš
dramaturģe: Ance Muižniece
scenogrāfe: Pamela Butāne
lomās: Anta Aizupe, Oskars Florencs - Vīksne, Jānis Znotiņš
producente: Alma Kušķe

Izrādes darbība norisinās trīs klases telpās, stāsta varoņiem mainoties vietām un ik pa laikam sastopoties. Tādejādi katra no skatītāju grupām redzēs to pašu un tomēr citu izrādi. Skatītājiem būs iespēja uzzināt, kāds ir katra iesaistītā jaunieša skatupunkts uz notikušo - kas viņiem lika tā rīkoties, ko viņi gribētu mainīt un kā viņi šodien sadzīvo ar pagātnē pieņemtajiem lēmumiem.

Izrāde paredzēta pusaudžiem sākot no 5. klases un viņu skolotājiem. 

Izrāde ir radīta speciāli skolām, tādēļ izrādes publiska izrādīšana var notikt jebkurā skolā, kurā iespējams izrādes vajadzībām atvēlēt trīs blakus esošas klases un gaiteni.

Plašāka informācija, rakstot uz e-pasta adresi Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!

Izrāde sagatavota ar Valsts Kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas ""Latvijas skolas somas" satura radīšana" atbalstu.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu