Šogad Baltijas valstu čempionāts ugunsdzēsības sportā norisināsies Latvijā

11.07.2018.

Jau pēc nepilna mēneša, no 9. līdz 10. augustam Valkā, Rīgas ielā 41, notiks Latvijas valsts simtgadei veltītais 42. Baltijas valstu čempionāts ugunsdzēsības sportā, kurā spēcīgākās Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Polijas un Čehijas komandas sacentīsies četrās dažādās disciplīnās, lai noskaidrotu, kura valsts šogad iegūs Baltijas čempiona ugunsdzēsības sportā uzvarētāja titulu.

Baltijas čempionātā medaļas tiks izcīnītas četrās ugunsdzēsības sporta disciplīnās – 100m šķēršļu joslas pārvarēšana, uzkāpšana ar āķkāpnēm mācību tornī, 4x100m ugunsdzēsības stafete un izvēršanās no motorsūkņa.

Čempionāta svinīgā atklāšana notiks Valkas brīvdabas estrādē 9. augustā plkst. 19.00, bet noslēgums un uzvarētāju apbalvošana notiks Valkas pilsētas kultūras namā 10. augustā plkst. 18.00.

Ugunsdzēsības sports apvieno vieglatlētikas un ugunsdzēsības elementus. Pirmais šāda veida čempionāts, kurā sacentās Baltijas valstu sportisti, notika 1961.gadā Latvijā un kopš tā laika čempionāts tiek organizēts vienā no Baltijas valstīm. Šogad čempionātu ugunsdzēsības sportā kopīgi organizē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests un Latvijas ugunsdzēsības sporta federācija.

Aicinām ikvienu klātienē vērot čempionātu un atbalstīt Latvijas sportistus! Ieeja čempionātā ir bez maksas!

Avots: www.vugd.gov.lv

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu