Starptautiskajā lidostā “Rīga” notiek Latvijas literatūras mēnesis

04.12.2018.

Biznesa informācijas centrā “Magnetic Latvia” Starptautiskās lidostas “Rīga” C izlidošanas sektorā laikā no 3. decembra līdz 3. janvārim ikviens interesents aicināts uz Latvijas literatūras mēnesi. Nobaudot siltu dzērienu, piedāvājam iespēju pāršķirstīt kādu no latviešu autoru grāmatu tulkojumiem, atvilkt elpu “audio dušā” un izpildīt #iamintrovert kampaņas ietvaros radīto interaktīvo testu.

Literatūras mēnesi organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar literatūras eksporta platformu “Latvian Literature” un biedrību “Ascendum”.

Latvijas literatūrai šis ir bijis īpašs gads – spoža dalība Londonas grāmatu tirgū kā vienai no viesu valstīm, kā arī ārvalstīs iznākuši vairāki desmiti latviešu literatūras darbu tulkojumi kopumā 25 valodās.

Tam par godu biznesa informācijas centrā “Magnetic Latvia” lidostā “Rīga” literatūras mēneša ietvaros iespējams palasīt kādu no tulkojumiem, kā arī izpildīt testu “Kāda tipa introverts tu esi?” un nofotografēties uz sev atbilstošas Latvijas dabas ainavas fona ar kāda latviešu autora citātu uz mēteļa muguras. “Tieši šādu aktivitāti īstenojām šogad Londonas grāmatu tirgū. Cilvēkiem ļoti patika, tāpēc nolēmām to padarīt pieejamu arī Latvijas iedzīvotājiem un viesiem. Liels paldies LIAA par šo ideju un uzaicinājumu!” stāsta platformas “Latvian Literature” vadītāja Inga Bodnarjuka-Mrazauskas.

Stendā izvietotajās “audio dušās” būs iespēja, pasēžot zem skaņu lietus, noklausīties kādu Annas Auziņas, Ineses Zanderes, Kārļa Vērdiņa, Arvja Vigula, Eduarda Aivara, Ingas Gailes, Katrīnas Rudzītes, Krišjāņa Zeļģa un citu Latvijas mūsdienu autoru darbiem. “”Audio duša” ir oriģināls veids, kā prezentēt savu valsti, uzņēmumu, pasākumu vai produktu gan vietējiem iedzīvotājiem, gan viesiem, tādēļ esam gandarīti par tās izvietošanu biznesa informācijas centrā “Magnetic Latvia”, kur atbilstoši mēneša tematikai ikvienam interesantam būs iespēja iepazīt latviešu dzejas un prozas autordarbus un to atdzejojumus angļu valodā,” stāsta biedrības “Ascendum” valdes priekšsēdētāja Zaiga Pūce.

Biznesa informācijas centra “Magnetic Latvia” Starptautiskajā lidostā “Rīga” mērķis ir uzrunāt lidostas un Latvijas viesus, sniedzot pirmo iespaidu par Latviju kā daudzpusīgu, modernu, inovatīvu un uz attīstību orientētu Eiropas valsti. Tā ir plaša reprezentabla telpa, kurā gaidīti viesi ir gan Latvijas, gan ārvalstu uzņēmēji un tūristi.

Biznesa informācijas centrs “Magnetic Latvia” atrodas “C” izlidošanas sektorā un tā darba laiks ir katru dienu no plkst. 10:00 līdz 19:00.

Papildu informācija:
Platforma “Latvian Literature”
Anete Konste
Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi! ;
Tālr. 26123819

LIAA Sabiedrisko attiecību nodaļa
Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!
Tālr.: 67039472

 

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu