Tapusi audiovizuāla koncertlekcija "Mūsu Maestro. Raimonds Pauls"

07.01.2021.

Par godu Maestro Raimonda Paula 85 gadu jubilejai pazīstamie un spilgtie jaunās paaudzes mūziķi- dziedātāja Rūta Dūduma-Ķirse un komponists Jānis Ķirsis sadarbībā ar kultūrizglītības programmu "Latvijas skolas soma" ir sarūpējuši audiovizuālu koncertlekciju "Mūsu Maestro. Raimonds Pauls". Tas ir muzikāls stāsts par Raimonda Paula daiļradi - laikmetu, kurā viņš mācījies, strādājis, kā arī par Maestro šodienas muzikālajām gaitām.

Programmas kodolu veido Maestro jaunības aizraušanās- klasiskā un džeza mūzika, kuru pats spēlēja un interpretēja, studējot Latvijas Konservatorijā - Džordža Geršvina "Summertime", Leonarda Bernstaina mūzika, Skota Džoplina regtaimi, Sergeja Rahmaņinova mūzika u.c., kā arī mūzika, ko Raimonds Pauls komponēja laikā, kad aktīvi darbojās Latvijas Radio 1. ierakstu studijā pagājušā gadsimta 60. un 70. gados. "Mēs tikāmies martā", "Elēģija", "Lai tik līst" u.c.- tā ir sadarbība ar tādām leģendām kā Viktors Lapčenoks, Nora Bumbiere, Latvijas Radio bigbends, Gunārs Rozenbergs, Aija Kukule u.c. Tāpat koncertlekcijā iekļauta mūzika no teātra izrādēm un kino.

Arī šodien lielāko daļu laika savā radošajā ikdienā Maestro pavada ierakstu studijā un koncertzālēs, kurās pulcē labākos Latvijas mūziķus un laika biedrus - Elīnu Garanču, Intaru Busuli, Daumantu Kalniņu, vokālo grupu "Framest" un daudzus citus, kuru radošo sadarbību ar Raimondu Paulu Rūta Dūduma-Ķirse un Jānis Ķirsis atspoguļos jaunajā koncertlekcijā.

Plašāka informācija un pieteikšanās: janiskirsis.com/latvijas-skolas-soma/

Saziņai: Jānis Ķirsis 27452132, Mārtiņš Ķirsis 22169876, Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu