Trupa KVADRIFRONS radījusi jaunu izrādi bērniem - tikšanās ar šausmīgiem elementiem "B_Ž_S"

18.10.2021.

23. oktobrī plkst. 12.00 pirmizrādi piedzīvos teātra trupas KVADRIFRONS izrāde bērniem - tikšanās ar šausmīgiem elementiem "B_Ž_S".

Izrādē šķietami parastā vietā uz nelegālu satikšanos aicina slepenas militārās struktūrvienības pētnieki. Tikšanās dalībniekiem tiks nodota neizpaužama informācija, kura līdz šim tikusi slēpta. Ceļtrīc’, sirdskāpjpamut’, pillbiks’ un dūšpapēžos ir tikai daži no fenomeniem, ar kuru novērošanu un izskaušanu nodarbojas šie pētnieki. Tāpat klātesošie būs liecinieki dažādos arhīvos līdz šim slēptu video materiālu atslepenošanai.

Izrādes sākotnējā versija tika izrādīta 2019. gadā Valmieras vasaras teātra festivālā. Nu ir pienākusi kārta tās atjaunotajai versijai satikt savus skatītājus Rīgā, Zeļļu ielā 25.

Iestudējums ir izvirzīts teātra balvai "Spēlmaņu nakts" 2020/2021. gada sezonā.

Teātra kritiķe Andra Rutkēviča par "B_Ž_S" raksta šādi:

"Te var saņemt gan zinātnisku skaidrojumu, kur ķermenī rodas bailes un kā tās darbojas, gan apliecinājumu, ka ar bailēm iespējams tikt galā, gan pieradīju tam, kā iespējams palīdzēt citiem pārvarēt bailes. Viss notiekošais ir gan nopietns, gan arī teatrāls, ik pa brīdim mazliet biedējošs un reizēm ļoti smieklīgs - tieši tāds emociju kokteilis, lai labi tiku galā ar bailēm."

Iestudējuma režisors ir Reinis Boters, video materiālus filmējis un režisējis Āris Matesovičs un muzikālo noformējumu veidojis Uldis Sniķers. Gaismu dizainu veidojis Niks Cipruss un video māksliniece ir Laima Hauks. Reinis Boters, Āris Matesovičs un Uldis Sniķers izrādē piedalās arī kā aktieri.

Izrāde paredzēta sākumskolas vecuma bērniem (1. līdz 6. klase).

Izrādi var apmeklēt atbilstoši valstī pastāvošajiem epidemioloģiskajiem noteikumiem.

Izrāde iekļauta programmā "Latvijas skolas soma" un tapusi ar Valmieras vasaras teātra festivāla un Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu.

Vairāk info: www.kvadrifrons.lv

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu