TUESI.LV | Anete Urka - mārketinga speciāliste

30.05.2017.

Latvijas iedvesmas stāstu vietnē TUESI.LV publicēts video par mārketinga speciālisti Aneti Urku no Dekšāres pagasta: http://tuesi.lv/pamats-un-jega/ . Video veidots Latvijas valsts simtgades svinību programmas ietvaros.

“Latgales atmodā liela nozīme ir tam, ka Latgalē ir izveidojušās kultūras iestādes - vietas ar Latvijas un Eiropas līmeņa pasākumiem un notikumiem. Tas ir licis pašiem latgaliešiem apzināties, kas mēs esam,” saka mārketinga speciāliste Anete Urka no Dekšāres pagasta.

“Dzīve šajā vietā ir meditācija, ja tu spēj to novērtēt un noķert šo sajūtu. Daba sakārto. Cilvēks ir dzīva būtne, cilvēks ir enerģija, viņam vajag kaut ko, no kā uzlādēties. Mūra iekšpusē un aiz pakešu loga enerģijas nav, tā ir ārā. Viena minūte pastaigai pa mežu ir līdzvērtīga trīs meditācijas seansiem,” atzīst Anete.

“Zemeslode ir apaļa. Kādu enerģiju tu esi gatavs dot pasaulei, tieši to pašu tu dabūsi atpakaļ. Jābūt jaukiem un jāizturas jauki pret visiem cilvēkiem,” aicina Anete.

“Ģimene ir ārkārtīgi svarīga. Ģimene ir pamats un jēga, kāpēc vispār kustēties un kaut ko darīt, tā ir drošais patvērums. Ģimene ir sociuma pamatvienība, pamatšūna, tā ir vieta, kur ir jauki un silti.”

Latvijas simtgades projekts TUESI.LV rada video stāstus par jauniem un iedvesmojošiem cilvēkiem dažādās Latvijas vietās, kuri ar savu darbu un piemēru veido labāku Latviju. Projekta īstenotāju iecere ir uzdāvināt Latvijai 100.dzimšanas dienā 100 iedvesmas stāstus par jauniem cilvēkiem Latvijas reģionos.

Video veidots projekta "TUESI.LV Latvijas simtgadei" ietvaros, kuru īsteno biedrība “NEXT” ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu.

Latvijas valsts simtgades svinības notiks laikā no 2017.gada līdz 2021.gadam. Latvijas valsts simtgades svinību galvenais vēstījums ir „Es esmu Latvija”, akcentējot, ka Latvijas valsts galvenā vērtība ir cilvēki, kuri ar savu ikdienas darbu veido tās tagadni un kopā ar jauno paaudzi liek pamatus rītdienai. TUESI.LV ir viena no Latvijas valsts simtgades svinību norisēm.

Papildus informācija:
Projekts “TUESI.LV”         
Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!
22382139

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu