TUESI.LV | Armands Jānis Stepiņš - hip hop mākslinieks

11.09.2018.

Latvijas iedvesmas stāstu vietnē TUESI.LV publicēts video par hip hop mākslinieku Armandu Jāni Stepiņu no Aulejas pagasta Krāslavas novadā: https://tuesi.lv/uzlabot-pasauli/.

 

“Hip hopā parasti mākslinieks ir godīgs un saka patiesību. Es pasaku visu, ko es domāju, jūtu un redzu. Es runāju par lietām, ko es redzu pasaulē un Latvijā,” stāsta hip hop mākslinieks Armands Jānis Stepiņš no Aulejas pagasta Krāslavas novadā.

“Es esmu cilvēks, kurš vēlas uzlabot pasauli. Es vēl ticu, ka visu var izdarīt un uzlabot uz labāko pusi. Viss sākas no mums pašiem. Ja mēs neko nedarīsim, arī valstī nekas nenotiks. Mūsu tautai vajag savienoties kopā un veidot pašizaugsmi,” uzskata Armands Jānis.

“Mēs esam vienota tauta. Nevajag skatīties uz to, vai tu esi, vai neesi latgalietis. Es esmu patriots, un arī citi latvieši ir patrioti un tic savai valstij,” uzsver Armands Jānis.

“Latvija ir vieta, kur piepildās mani sapņi. Es nekaunos, ka esmu no Aulejas, es šeit radu savu mūziku un savu pasauli.”

Latvijas simtgades projekts TUESI.LV rada video stāstus par jauniem un iedvesmojošiem cilvēkiem dažādās Latvijas vietās, kuri ar savu darbu un piemēru veido labāku Latviju. Projekta īstenotāju iecere ir uzdāvināt Latvijai 100.dzimšanas dienā 100 iedvesmas stāstus par jauniem cilvēkiem Latvijas reģionos. Projektu TUESI.LV īsteno biedrība “NEXT” sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju.

Latvijas valsts simtgades svinības notiek laikā no 2017.gada līdz 2021.gadam. Latvijas valsts simtgades svinību galvenais vēstījums ir „Es esmu Latvija”, akcentējot, ka Latvijas valsts galvenā vērtība ir cilvēki, kuri ar savu ikdienas darbu veido tās tagadni un kopā ar jauno paaudzi liek pamatus rītdienai. TUESI.LV ir viena no Latvijas valsts simtgades svinību norisēm.

Papildus informācija:
Projekts “TUESI.LV”
Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!
22382139

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu