TUESI.LV | Cilvēkiem ir apnicis sēdēt "zūmos"

22.07.2021.

Latvijas iedvesmas stāstu vietnē TUESI.LV publicēts video par vides biedrības projektu vadītājām Lindu Ulāni un Ievu Ignatovu, kuras kopīgi ar biedrības kolēģiem pandēmijas laikā ir izveidojušas kopienas dārzu iedzīvotāju līdzdalības veicināšanai: https://tuesi.lv/cilveks-ir-vertiba/ .

"Cilvēkiem ir apnicis sēdēt "zūmos", mums arī tas ir apnicis. Tādēļ mums ir kopienas dārzs, kur mēs drīkstam tikties," stāsta Linda.

"Cilvēki nāk un runājas, augi viņiem palīdz atvērties. Viss sākas ar nezāles izraušanu un gatavību ieguldīt darbu kopīgajā labumā," saka Ieva. 

"Es ticu, ka pandēmijas nāks un ies. Cilvēki un komunikācija paliek. Ir svarīgi, lai, kad viss norims, mēs varētu viens otram skatīties acīs un saprast, ka mums ir kopīgi mērķi. Cilvēks ir vērtība, kuru mēs nedrīkstam pazaudēt," ir pārliecināta Linda.

TUESI.LV Covid-19 ir iedvesmojoši video stāsti par cilvēkiem Latvijā, kuri pielāgojušies Covid-19 izraisītās krīzes apstākļiem un spējuši atrast jaunas iespējas.

Projektu "TUESI.LV Covid-19" īsteno biedrība "NEXT" ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par projekta saturu atbild biedrība "NEXT".

 

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu