TUESI.LV | Dana Narvaiša - izveidojusi skolu

05.04.2018.

Latvijas iedvesmas stāstu vietnē TUESI.LV publicēts video par Danu Narvaišu, kura izveidojusi sākumskolu Cēsīstuesi.lv/aizlidot-uz-marsu/ .

“Ir tāda sajūta, ka mēs visu laiku gatavojamies divdesmit pirmā gadsimta prasmēm un mācīšanas pieejai, kaut gan tajā esam gandrīz divdesmit gadus. Mērķis būtu panākt tādu līmeni, ka skolas vide sakrīt ar ārpasauli. Ideālā variantā, skola būtu tā, kas rada inovācijas un pārmaiņas,” uzskata Dana Narvaiša, kura izveidojusi sākumskolu Cēsīs.

“Cilvēks ir vērtīgākais resurss, kas mums ir. Latvijai jāapzinās, ka tā grib ieguldīt cilvēkā un attīstīt cilvēka potenciālu. Mēs varam būt inovatori izglītības jomā. Es gribētu, lai mums ir apziņa, ka mēs vēlamies “aizlidot uz Marsu” – kopīgā sajūta, lielā ambīcija un mērķis,” saka Dana.

“Ja mēs uzņemtos atbildību, nebaidītos kļūdīties, un mums būtu iespēja kļūdas labot, mēs diezgan tālu tiktu,” ir pārliecināta Dana.

“Man Latvija ir kā ģimene. Ir lietas, kuras man nepatīk, bet tās var kopīgi uzlabot un mainīt. Latvija ir tava drošība, tava ģimene, kur tu vari darīt, un kur ir savējie.”

Latvijas simtgades projekts TUESI.LV rada video stāstus par jauniem un iedvesmojošiem cilvēkiem dažādās Latvijas vietās, kuri ar savu darbu un piemēru veido labāku Latviju. Projekta īstenotāju iecere ir uzdāvināt Latvijai 100.dzimšanas dienā 100 iedvesmas stāstus par jauniem cilvēkiem Latvijas reģionos. Projektu TUESI.LV īsteno biedrība “NEXT” sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju.

Latvijas valsts simtgades svinības notiks laikā no 2017.gada līdz 2021.gadam. Latvijas valsts simtgades svinību galvenais vēstījums ir „Es esmu Latvija”, akcentējot, ka Latvijas valsts galvenā vērtība ir cilvēki, kuri ar savu ikdienas darbu veido tās tagadni un kopā ar jauno paaudzi liek pamatus rītdienai. TUESI.LV ir viena no Latvijas valsts simtgades svinību norisēm.

 

Papildus informācija:
Projekts “TUESI.LV”
Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!
22382139

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu