TUESI.LV | Elīna Lieljukse - filmē un montē video

02.07.2018.

Latvijas iedvesmas stāstu vietnē TUESI.LV publicēts video par Elīnu Lieljuksi Pāvilostā, kura filmē un montē video: tuesi.lv/laime-ir-cels/.

“Man kā sievietei operatorei sevi ir ļoti jāpierāda ar darbiem. Mani neņems tikai tādēļ, ka man ir forša tehnika un esmu izmācījusies. Mani interesē dabiskais, dokumentālais un īstais. Ir video, kurus montēju un uztveru emocijas, kas nāk no nofilmētajiem cilvēkiem. Tas man ļoti patīk,” saka Elīna Lieljukse no Pāvilostas, kura filmē un montē video.

“Laime nav galamērķis, laime ir ceļš uz mērķi. Jābūt ir laimīgam un pateicīgam par to, ko tu dari šajā dienā. Tu nezini, kas notiks rīt. Vienmēr taču ir kaut kas, par ko pateikties. Tu esi dzīvs, tu elpo. Tev var nebūt kurpes kājās, bet tev varbūt kaut kas cits ir.

“Es esmu ļoti laimīga, ka es esmu Latvijā un īpaši šeit, Pāvilostā. Es esmu dzimusi un augusi pie jūras. Es visur meklēju horizontu un plašumu, jo tas mani nomierina. Man ļoti patīk Pāvilostas smarža – jūras sāļums, smiltis, sūnas un priedes. Tā ir ļoti liela vērtība – novērtēt to, kur tu esi un arī būt noderīgam tai vietai, kurā esi.”

Latvijas simtgades projekts TUESI.LV rada video stāstus par jauniem un iedvesmojošiem cilvēkiem dažādās Latvijas vietās, kuri ar savu darbu un piemēru veido labāku Latviju. Projekta īstenotāju iecere ir uzdāvināt Latvijai 100.dzimšanas dienā 100 iedvesmas stāstus par jauniem cilvēkiem Latvijas reģionos. Projektu TUESI.LV īsteno biedrība “NEXT” sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju.

Latvijas valsts simtgades svinības notiek laikā no 2017.gada līdz 2021.gadam. Latvijas valsts simtgades svinību galvenais vēstījums ir „Es esmu Latvija”, akcentējot, ka Latvijas valsts galvenā vērtība ir cilvēki, kuri ar savu ikdienas darbu veido tās tagadni un kopā ar jauno paaudzi liek pamatus rītdienai. TUESI.LV ir viena no Latvijas valsts simtgades svinību norisēm.

Papildus informācija:
Projekts “TUESI.LV”          
Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!
22382139

 

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu