TUESI.LV | Ģirts Ante - audzē vistas

02.01.2018.

Latvijas iedvesmas stāstu vietnē TUESI.LV publicēts video par vistu audzētāju Ģirtu Anti no Auces novada: https://tuesi.lv/mans-novads-man-ir-svarigs/ .

“Svaigs gaiss un zaļa zāle viennozīmīgi padara vistas laimīgākas. Viņām patīk iet ārā kārpīties un kašņāties. Mēs cenšamies strādāt pēc bioloģiskā principa – vistas dzīvo brīvi uz grīdas un iet āra aplokos. Vistām, kas ir barotas ar pašu audzētu barību, olu kvalitāte ir augstāka,” uzsver vistu audzētājs Ģirts Ante no Auces novada.

“Vista ir dzīva radība. Kādēļ pret to būtu slikti jāizturās un visu mūžu jātur mazā aplociņā bez saules? Vistas mūs baro, mums būtu jābūt pateicīgiem, ka tās mums dod ēst,” uzskata Ģirts.

“Mēs paliekam mazāk – visi aizplūst uz Rīgu vai vispār aizbrauc prom. Mans novads man ir svarīgs un es ar to lepojos. Man gribējās palikt tepat. Esmu ģimenes cilvēks – man ir svarīgi, ka tuvumā ir vecāki un vecvecāki.”

Latvijas simtgades projekts TUESI.LV rada video stāstus par jauniem un iedvesmojošiem cilvēkiem dažādās Latvijas vietās, kuri ar savu darbu un piemēru veido labāku Latviju. Projekta īstenotāju iecere ir uzdāvināt Latvijai 100.dzimšanas dienā 100 iedvesmas stāstus par jauniem cilvēkiem Latvijas reģionos. Projektu TUESI.LV īsteno biedrība “NEXT” sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju.

Latvijas valsts simtgades svinības notiks laikā no 2017.gada līdz 2021.gadam. Latvijas valsts simtgades svinību galvenais vēstījums ir „Es esmu Latvija”, akcentējot, ka Latvijas valsts galvenā vērtība ir cilvēki, kuri ar savu ikdienas darbu veido tās tagadni un kopā ar jauno paaudzi liek pamatus rītdienai. TUESI.LV ir viena no Latvijas valsts simtgades svinību norisēm.

Papildus informācija:
Projekts “TUESI.LV”
Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!
22382139

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu