TUESI.LV | Jānis Bērziņš - arhitekts

06.07.2017.

Latvijas iedvesmas stāstu vietnē TUESI.LV publicēts video par arhitektu Jāni Bērziņu no Rojas: http://tuesi.lv/vajag-tikai-rakt/ . Video veidots Latvijas valsts simtgades svinību programmas ietvaros.

“Pilsētvidi un pilsētu veidojam mēs visi. Lietas ko darīt neveido dome vai pašvaldība, bet gan cilvēki, kuri šeit dzīvo. Rojā ir gan sīksti zvejnieki, gan traki mākslinieki, jo šī vieta patīk un pievelk,” stāsta arhitekts Jānis Bērziņš no Rojas.

“Viens cilvēks nevar pateikt, kā būtu labāk. Latvijā vajadzētu pilnveidot un attīstīt vietējo iedzīvotāju iekļaušanu pilsētvides veidošanas procesā. Iesaistot iedzīvotājus, pilsēta, ciems vai apdzīvota vieta iegūst daudz personiskāku vidi un lielāku piederības sajūtu,” uzsver Jānis.

“Apziņa, ka esmu īstajā vietā, ar katru gadu ir spēcīgāka. Laime ir tepat, vajag tikai rakt.”

Latvijas simtgades projekts TUESI.LV rada video stāstus par jauniem un iedvesmojošiem cilvēkiem dažādās Latvijas vietās, kuri ar savu darbu un piemēru veido labāku Latviju. Projekta īstenotāju iecere ir uzdāvināt Latvijai 100.dzimšanas dienā 100 iedvesmas stāstus par jauniem cilvēkiem Latvijas reģionos.

Video veidots projekta "TUESI.LV Latvijas simtgadei" ietvaros, kuru īsteno biedrība “NEXT” ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu.

Latvijas valsts simtgades svinības notiks laikā no 2017.gada līdz 2021.gadam. Latvijas valsts simtgades svinību galvenais vēstījums ir „Es esmu Latvija”, akcentējot, ka Latvijas valsts galvenā vērtība ir cilvēki, kuri ar savu ikdienas darbu veido tās tagadni un kopā ar jauno paaudzi liek pamatus rītdienai. TUESI.LV ir viena no Latvijas valsts simtgades svinību norisēm.

Papildus informācija:
Projekts “TUESI.LV”      
Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!
22382139

 

Save

Save

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu