TUESI.LV | Jānis Jauntēvs - veikparka īpašnieks

18.07.2017.

Latvijas iedvesmas stāstu vietnē TUESI.LV publicēts video par veikparka īpašnieku Jāni Jauntēvu no Balvu novada http://tuesi.lv/udens-ir-briviba/ . Video veidots Latvijas valsts simtgades svinību programmas ietvaros.

 

“Nav daudz pilsētu, kurās ir trīs savā starpā saistīti ezeri. Tā ir pievienotā vērtība Balviem. Ūdens ir brīvība, pa ūdeni visur var aizbraukt bez ierobežojumiem. Brīvība ir iespējas izvēlēties kur un kā doties un kad būt galā,” uzskata Jānis Jauntēvs - veikparka īpašnieks no Balvu novada.

“Labāk darīt vairāk un riskantāk, bet darīt sev. Tad nav jāskatās pulkstenī, tu vienkārši strādā un dari to, kas tev patīk. Kāpēc darīt citur, ja var darīt mājās? Šeit ir visi resursi,” uzsver Jānis.

“Uzņēmējdarbības vienīgais un patiesais resurss ir cilvēks, kurš nāks pie tevis un izmantos tavu pakalpojumu. Lielākā problēma ir tā, ka šeit ir maz cilvēku,” atzīst Jānis.

“Šodien vairs nedarbojas vispārpieņemtās normas par būšanu “rāmjos”, no kuriem nedrīkst “lekt ārā”. Cilvēki ir atvērtāki, komunikablāki, viņu draugu loks ir daudz plašāks un rāmji pazūd. Mēs mainīsimies, domāsim eiropeiskāk, ar vīziju uz nākotni un mērķiem virzītes uz priekšu.”

Latvijas simtgades projekts TUESI.LV rada video stāstus par jauniem un iedvesmojošiem cilvēkiem dažādās Latvijas vietās, kuri ar savu darbu un piemēru veido labāku Latviju. Projekta īstenotāju iecere ir uzdāvināt Latvijai 100.dzimšanas dienā 100 iedvesmas stāstus par jauniem cilvēkiem Latvijas reģionos.

Video veidots projekta "TUESI.LV Latvijas simtgadei" ietvaros, kuru īsteno biedrība “NEXT” ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu.

Latvijas valsts simtgades svinības notiks laikā no 2017.gada līdz 2021.gadam. Latvijas valsts simtgades svinību galvenais vēstījums ir „Es esmu Latvija”, akcentējot, ka Latvijas valsts galvenā vērtība ir cilvēki, kuri ar savu ikdienas darbu veido tās tagadni un kopā ar jauno paaudzi liek pamatus rītdienai. TUESI.LV ir viena no Latvijas valsts simtgades svinību norisēm.

Papildus informācija:
Projekts “TUESI.LV”      
Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!
22382139

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu