TUESI.LV | Kristaps Soms-Tiesnesis - nodarbojas ar jogu

11.05.2017.

Latvijas iedvesmas stāstu vietnē TUESI.LV publicēts video par jogas nodarbību vadītāju Kristapu Somu-Tiesnesi Salacgrīvā: http://tuesi.lv/jaatmet-vecas-paradigmas/. Video veidots Latvijas valsts simtgades svinību programmas ietvaros.

“Negācijas, kuras mēs jūtam pret sevi, pret pilsētu, pret valsti un pret pasauli kopumā, nāk no mums pašiem. Ja mēs sākam saprast sevi labāk, tad mēs varam pieņemt arī pārējos cilvēkus, kas ir savādāki. Mani interesē joga, jo tas ir darbs ar sevi, ar savu ķermeni, apziņu un prātu,” skaidro Kristaps Soms-Tiesnesis, jogas nodarbību vadītājs Salacgrīvā.

“Cilvēkiem palikusi utopija un apziņa, ka pašiem nekas nav jādara, jo ir taču kāds, kas parūpēsies. Cilvēki koncentrējas uz negatīvajām lietām, nevis uz risinājumiem. Vienmēr būs kāds negatīvais iemesls, kāpēc kaut ko nedarīt,” atzīst Kristaps.

“Laiks iet uz priekšu, ir jāvērš skatiens rītdienas virzienā un jāatmet vecās paradigmas. Es domāju, ka ar paaudžu maiņu šobrīd, pārmaiņas varētu notikt,” ir pārliecināts Kristaps.

“Mēs esam izdarījuši izvēli būt šeit – lielā vai mazā pilsētā, viensētā vai meža vidū. Ir dažādas grūtības, bet ja tu esi šajā vietā – strādā, kusties, darbojies un viss būs baigi forši.”

Latvijas simtgades projekts TUESI.LV rada video stāstus par jauniem un iedvesmojošiem cilvēkiem dažādās Latvijas vietās, kuri ar savu darbu un piemēru veido labāku Latviju. Projekta īstenotāju iecere ir uzdāvināt Latvijai 100.dzimšanas dienā 100 iedvesmas stāstus par jauniem cilvēkiem Latvijas reģionos.

Video veidots projekta "TUESI.LV Latvijas simtgadei" ietvaros, kuru īsteno biedrība “NEXT” ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu.

Latvijas valsts simtgades svinības notiks laikā no 2017.gada līdz 2021.gadam. Latvijas valsts simtgades svinību galvenais vēstījums ir „Es esmu Latvija”, akcentējot, ka Latvijas valsts galvenā vērtība ir cilvēki, kuri ar savu ikdienas darbu veido tās tagadni un kopā ar jauno paaudzi liek pamatus rītdienai. TUESI.LV ir viena no Latvijas valsts simtgades svinību norisēm.

Papildus informācija:
Projekts “TUESI.LV”         
Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!
22382139

Latvijas iedvesmas stāsti | www.tuesi.lv

 

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu