TUESI.LV | Liena Hačatrjana - strādā biznesa inkubatorā

26.06.2017.

Latvijas iedvesmas stāstu vietnē TUESI.LV publicēts video par biznesa inkubatora projektu vadītāju Lienu Hačatrjanu Madonā: http://tuesi.lv/stiprakie-cilveki/. Video veidots Latvijas valsts simtgades svinību programmas ietvaros.

“Reģionos dzīvo stiprākie cilvēki, jo, lai šeit dzīvotu labi un kaut ko panāktu, ir jābūt diezgan lielam iekšējam gara spēkam. Vienmēr vieglāk ir aiziet uz vietu, kur vide tev piedāvā vairāk iespēju un ir vieglāk kaut ko sasniegt,” atzīst Liena Hačatrjana, kura strādā Madonas biznesa inkubatorā.

“Katrs cilvēks konstruē pasauli sev apkārt. Tā ir katra paša atbildība, kādu informāciju mēs ielaižam sevī un caur kādām “brillēm” skatāmies. Ja tev nepatīk vide, kurā tu esi, tā ir tava atbildība to mainīt. Daudzi cilvēki nobīstas no lēmuma pieņemšanas par pārmaiņām,” saka Liena.

“Jābūt iekšējam spēkam noticēt pašam sev. Tas, ko mēs mācām – kļūdies un pēc iespējas ātrāk labo savas kļūdas,” uzsver Liena.

“Tas ir būtiski, ka mums ir sava identitāte, dažādu kultūru mijiedarbība to ir veidojusi un bagātinājusi. Latvijas cilvēki ir patriotiski, it sevišķi Madonā. Mums ir svarīgi, ka mēs uzturam un nepazaudējam latvisko.”

Latvijas simtgades projekts TUESI.LV rada video stāstus par jauniem un iedvesmojošiem cilvēkiem dažādās Latvijas vietās, kuri ar savu darbu un piemēru veido labāku Latviju. Projekta īstenotāju iecere ir uzdāvināt Latvijai 100.dzimšanas dienā 100 iedvesmas stāstus par jauniem cilvēkiem Latvijas reģionos.

Video veidots projekta "TUESI.LV Latvijas simtgadei" ietvaros, kuru īsteno biedrība “NEXT” ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu.

Latvijas valsts simtgades svinības notiks laikā no 2017.gada līdz 2021.gadam. Latvijas valsts simtgades svinību galvenais vēstījums ir „Es esmu Latvija”, akcentējot, ka Latvijas valsts galvenā vērtība ir cilvēki, kuri ar savu ikdienas darbu veido tās tagadni un kopā ar jauno paaudzi liek pamatus rītdienai. TUESI.LV ir viena no Latvijas valsts simtgades svinību norisēm.

Papildus informācija:
Projekts “TUESI.LV”         
Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!
22382139

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu