TUESI.LV | Līga Jātniece - strādā Lubāna mitrājā

28.04.2017.

Latvijas iedvesmas stāstu vietnē TUESI.LV publicēts video par Lubāna mitrāja informācijas centra vadītāju Līgu Jātnieci Madonas novadā: http://tuesi.lv/dala-no-dabas/ . Video veidots Latvijas valsts simtgades svinību programmas ietvaros.

 “Cilvēkiem vajadzētu sevi sajust kā daļu no dabas un saprast, ka tu esi daļa no kaut kā lielāka. Cilvēki vēlas uzzināt vairāk un atgriežas pie mums nepārtraukti. Tas ir skaisti, ka cilvēki kustās – ne tikai dabas aizsardzībā un vides izglītībā, bet daudzās jomās,” saka Līga Jātniece – Lubāna mitrāja informācijas centra vadītāja Madonas novadā.

“Šis ir laiks, kad Latvijai augt, kad labās lietas varētu notikt. Cilvēkiem ir ļoti skaidri jānosprauž savas vērtības – lielie “dūži”, uz kā turēties katram individuāli un balstīties sabiedrībai kopumā. Tad apkārt notiekošajā burzmā mēs spētu būt stabili savā apziņā,” ir pārliecināta Līga.

“Man ļoti liekas, ka katrs cilvēks ir Latvija. Nav tāda “kāds” – tu pats esi ļoti atbildīgs par to, kur tu esi un ko tu dari. Tavi lēmumi, rīcība, domas, viedoklis un radītā sajūta veido Latviju,” uzsver Līga.

“Mēs Latvijā dzīvojam ļoti labi, esam kā Dieva ausī. To, ka mums iet labi, uztveram ļoti pašsaprotami. Tas ir jānovērtē.”

Latvijas simtgades projekts TUESI.LV rada video stāstus par jauniem un iedvesmojošiem cilvēkiem dažādās Latvijas vietās, kuri ar savu darbu un piemēru veido labāku Latviju. Projekta īstenotāju iecere ir uzdāvināt Latvijai 100.dzimšanas dienā 100 iedvesmas stāstus par jauniem cilvēkiem Latvijas reģionos.

Video veidots projekta "TUESI.LV Latvijas simtgadei" ietvaros, kuru īsteno biedrība “NEXT” ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu.

Latvijas valsts simtgades svinības notiks laikā no 2017.gada līdz 2021.gadam. Latvijas valsts simtgades svinību galvenais vēstījums ir „Es esmu Latvija”, akcentējot, ka Latvijas valsts galvenā vērtība ir cilvēki, kuri ar savu ikdienas darbu veido tās tagadni un kopā ar jauno paaudzi liek pamatus rītdienai. TUESI.LV ir viena no Latvijas valsts simtgades svinību norisēm.

Papildus informācija:
Projekts “TUESI.LV”         
Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!
22382139

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu