TUESI.LV | Rafaels Ciekurs - neatliekamās medicīniskās palīdzības feldšeris

25.09.2018.

Latvijas iedvesmas stāstu vietnē TUESI.LV publicēts video par neatliekamās medicīniskās palīdzības feldšeri Rafaelu Ciekuru Jūrmalas pilsētā: tuesi.lv/darbs-pabaro-dveseli/.

“Cilvēki, kuri strādā neatliekamajā palīdzībā, ir mazliet traki. Ja citam patīk lēkt ar izpletni, tad mums patīk kāpt mašīnā, traukties lielā ātrumā un glābt cilvēku dzīvības. Šis darbs pabaro dvēseli,” apgalvo neatliekamās medicīniskās palīdzības feldšeris Rafaels Ciekurs no Jūrmalas.

“Medicīnai pievēršas daudzi, bet nozarē strādāt visi nepaliek. Ar entuziasmu un mīlestību pret pacientiem tu sevi nepabarosi. Ja medicīnā prioritāte būs mediķis, kurš ir labi atpūties, paēdis, sakopts, labi apģērbies un apmierināts ar savu dzīvi, viņš spēs kvalitatīvi darīt savu darbu un dot citam,” ir pārliecināts Rafaels.

“Latviešu problēma ir ticība sev un nespēja stingri nostāties un paust savu viedokli. Ir jāmīl sevi, jānovērtē savas prasmes un spējas, jāpastāv par savu viedokli,” aicina Rafaels.

“Es mīlu savu zemi, es mīlu Latviju un jūtos tai piederīgs. Es zinu procesus, es zinu kārtību, es pats varu atnākt un pateikt, kā es redzu. Es piedodu toni Latvijai.”

Latvijas simtgades projekts TUESI.LV rada video stāstus par jauniem un iedvesmojošiem cilvēkiem dažādās Latvijas vietās, kuri ar savu darbu un piemēru veido labāku Latviju. Projekta īstenotāju iecere ir uzdāvināt Latvijai 100.dzimšanas dienā 100 iedvesmas stāstus par jauniem cilvēkiem Latvijas reģionos. Projektu TUESI.LV īsteno biedrība “NEXT” sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju.

Latvijas valsts simtgades svinības notiek laikā no 2017.gada līdz 2021.gadam. Latvijas valsts simtgades svinību galvenais vēstījums ir „Es esmu Latvija”, akcentējot, ka Latvijas valsts galvenā vērtība ir cilvēki, kuri ar savu ikdienas darbu veido tās tagadni un kopā ar jauno paaudzi liek pamatus rītdienai. TUESI.LV ir viena no Latvijas valsts simtgades svinību norisēm.


Papildus informācija:
Projekts “TUESI.LV”
Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!
22382139

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu