TUESI.LV | Santa Lazdiņa - skaistumkopšanas salona īpašniece

26.04.2017.

Latvijas iedvesmas stāstu vietnē TUESI.LV publicēts video par Santu Lazdiņu – skaistumkopšanas salona īpašnieci Staicelē, Alojas novadā: http://tuesi.lv/varu-varu-varu/ . Video veidots Latvijas valsts simtgades svinību programmas ietvaros.

 

 


 “Ar ko laukos kaut kas varētu būt sliktāks? Kāpēc laukos nevarētu sapucēties? Prieks, ka pucējas, prieks, ka ir skaisti cilvēki apkārt,” atzīst Santa Lazdiņa – skaistumkopšanas salona īpašniece Staicelē, Alojas novadā.

“Esmu iesākusi un atpakaļ ceļa vairs nav. Es taču neiešu padoties, vai parādīt, ka es nevaru. Varu, varu, varu!” smejas Santa.

“Man patīk, ka mazpilsētā visi par visu zina. Kā var nodzīvot dzīvi, ja tevi neviens nepazīst un uz ielas no rīta nepasaka “Labrīt!”? Tas nav priekš manis. Man Staicele ir komforta zona, es te jūtos ļoti labi. Man nav jāiespringst uz to, kāda es neesmu,” uzsver Santa.

“Staicele mani paceļ, es te esmu laimīga. Jūtu, ka mani te gaida, mani te vajag, mani grib te redzēt. Man gribas ticēt, ka es esmu svarīga visai Staicelei un arī Alojas novadam.”

Latvijas simtgades projekts
TUESI.LV rada video stāstus par jauniem un iedvesmojošiem cilvēkiem dažādās Latvijas vietās, kuri ar savu darbu un piemēru veido labāku Latviju. Projekta īstenotāju iecere ir uzdāvināt Latvijai 100.dzimšanas dienā 100 iedvesmas stāstus par jauniem cilvēkiem Latvijas reģionos.

Video veidots projekta "
TUESI.LV Latvijas simtgadei" ietvaros, kuru īsteno biedrība “NEXT” ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu.

Latvijas valsts simtgades svinības notiks laikā no 2017.gada līdz 2021.gadam. Latvijas valsts simtgades svinību galvenais vēstījums ir „Es esmu Latvija”, akcentējot, ka Latvijas valsts galvenā vērtība ir cilvēki, kuri ar savu ikdienas darbu veido tās tagadni un kopā ar jauno paaudzi liek pamatus rītdienai.
TUESI.LV ir viena no Latvijas valsts simtgades svinību norisēm.

Papildus informācija:
Projekts “
TUESI.LV”          
Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!
22382139

TUESI.LV
Latvijas iedvesmas stāsti | www.tuesi.lv

 

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu