Uzaicinājums uz Latvijas valsts simtgades lielākā projekta „Latvijas skolas soma” prezentāciju

10.02.2017.

Aicinām mediju pārstāvjus uz prezentācijas pasākumu par Latvijas valsts simtgades iniciatīvu „Latvijas skolas soma”, kam paredzēti 40% no visa Latvijas valsts simtgadei papildu plānotā finansējuma.

Kad: ceturtdien, 16.februārī, plkst.12.00
Kur: Latvijas Nacionālajā mākslas muzeja Kupolu zālē

Pasākumā piedalīsies:
• Māris Kučinskis, Ministru prezidents
• Dace Melbārde, kultūras ministre
• Kārlis Šadurskis, izglītības un zinātnes ministrs
• Pilotprojektus īstenojušo skolu pedagogi un skolēni no reģioniem
• Aija Tūna, Latvijas valsts simtgades biroja izglītības un jauniešu projektu vadītāja
• Anda Laķe, Latvijas Kultūras akadēmijas profesore, pētniece
• Māra Lāce, Latvijas Nacionālā mākslas muzeja direktore

Iniciatīva „Latvijas skolas soma” nodrošinās ikvienam no vairāk nekā 200 tūkstošiem Latvijas skolēnu valsts garantētās izglītības iegūšanas ietvaros iespēju klātienē pieredzēt Latvijas vērtības un sasniegumus. Visiem 1.-12.klašu skolēniem būs pieejami izglītojoši un metodiski precīzi mācību braucieni, izrādes, koncerti, darbnīcas un citi notikumi Latvijas vēstures un kultūras vērtību, dabas skaistuma un zinātnisko sasniegumu iepazīšanai. Piemēram, brīdī, kad bērni klasē iepazīs Raini, „Latvijas skolas soma” sniegs iespēju apmeklēt viņa dzimtās mājas Tadenavā, tāpat ekonomikas stundu ietvaros apmeklēt Latvijas uzņēmumus.

Prezentācijas pasākumā tiks pastāstīts par „Latvijas skolas soma” lomu mūsdienīga mācība procesa izveidošanā, ieguldījumu sociālās nevienlīdzības un sociālās atstumtības risku mazināšanā, nozīmi jaunās paaudzes nacionālās identitātes stiprināšanā. Latvija Kultūras akadēmija veikusi apjomīgu pētījumu, ar kura rezultātiem varēsiet iepazīties pasākumā, tāpat pilotskolu skolēni no Brocēniem un Daugavpils dalīsies ar savu pieredzi un iespaidiem, izmēģinot „Latvijas skolas somu”.

Savu dalību pasākumā lūdzu apstiprināt līdz 14.februāra plkst.15.00, rakstot uz e-pastu Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi! vai zvanot 29374438.


Papildu informācija:
Linda Pastare
Latvijas valsts simtgades biroja sabiedrisko attiecību speciāliste
67330339, 29374438
Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!
www.lv100.lv

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu