VIDEO, PREZENTĀCIJAS: seminārs par projektu gatavošanu mērķprogrammai „Latvijai–100”

09.11.2017.

7. novembrī Latvijas valsts simtgades informācijas centrā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā notika informatīvais seminārs par projektu gatavošanu Valsts kultūrkapitāla fonda (VKKF) mērķprogrammai „Latvijai–100”. Šeit pieejami materiāli no semināra.

PREZENTĀCIJAS:

Latvijas valsts simtgade - pašu radīts un radāms stāsts | Latvijas valsts simtgades biroja pārstāves Ilze Tormane, Aija Tūna un Linda Pastare

Noderīga informācija projektu sagatavošanai | Valsts kultūrkapitāla fonda pārstāve Linda Karlina

VIDEO:

Līdz 24. novembrim organizācijas, biedrības un nodibinājumi aicināti iesniegt projektus VKKF mērķprogrammas „Latvijai–100” konkursam, tā pretendējot uz līdzfinansējumu Latvijas valsts simtgadei veltītiem notikumiem.

VKKF mērķprogramma „Latvijai–100” veidota un jau vairākus gadus norisinās, lai nodrošinātu Latvijas valsts simtgadei daudzveidīgu un kvalitatīvu kultūras pasākumu un norišu sagatavošanu un īstenošanu, kā arī veicinātu sabiedrības aktīvu līdzdalību. Kopš 2015. gada trīs konkursos kopumā atbalstītas teju 200 iniciatīvas.

Mērķprogrammā prioritāri tiek atbalstītas norises, kas vērstas uz sadarbību, bērnu un jauniešu iesaisti un izmanto mūsdienīgus mākslinieciskās izteiksmes un komunikācijas līdzekļus, kā arī aktivitātes, kas vērstas uz pieejamības nodrošināšanu dažādām sabiedrības grupām, t.sk., cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, ģimenēm ar bērniem, senioriem, attālos reģionos dzīvojošiem, Latvijas mazākumtautībām u.c.

Mērķprogrammā organizācijas aicinātas pieteikt gan lielus nacionālus, starptautiskus, gan arī vietējās kopienas un reģionālus projektus. Mērķprogrammas „Latvijai–100” nolikums un plašāka informācija pieejama VKKF mājaslapā:

http://vkkf.lv/index/konkursi/m%C4%93r%C4%B7programmu-konkursi/vkkf-m%C4%93r%C4%B7programmas-2018/latvija-100-2018.html

Konsultācijas par projektu pieteikumu izstrādi sniedz VKKF projektu kuratore Inga Baltā, tālrunis 67503178, e-pasts: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi! . Mudinām konsultēties savlaicīgi, iesniegšanas pēdējā dienā - 2017. gada 24.novembrī - konsultācijas netiks sniegtas.

Papildu informācija:
Linda Pastare
Kultūras ministrijas Latvijas valsts simtgades biroja
sabiedrisko attiecību speciāliste
Tel.: 67330339 / Mob.tel.:29374438
e-pasts: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!
www.lv100.lv

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu