Anketa

Latvijas valsts simtgades svinības ir iespēja godam un cienīgi, lepni un priecīgi svinēt valsts dzimšanas dienu, izstāstīt Latvijas stāstu un veidot nākotnes Latviju. Ikvienam iedzīvotājam ir iespēja piedalīties un kļūt par šī vēsturiski unikālā notikuma līdzveidotāju.

Ja vēlaties svinību norisi bagātināt ar jūsu ražotajām precēm, pakalpojumiem vai vēstījumiem, pievienojot tiem arī Latvijas valsts simtgades piederības (turpmāk LV100) zīmi, aicinām aizpildīt uzņēmēju anketu un iepazīties ar zīmes lietošanas nosacījumiem.

Integrējot zīmi dizainā un izvietojot to uz precēm, nepieciešams cienīt valsts simtgades kopējo vizuālo valodu. Uz komerciāliem produktiem zīme nekad netiek attēlota priekšplānā (vizuāli un saturiski)!

Izturēties pret zīmi ar tikpat lielu uzmanību un cieņu, kā pret Latvijas valsts simboliku!

Preces vai pakalpojuma centrā jābūt jūsu nozares radītās preces stāstam/ idejai, kas cieņpilni vēsta par Latvijas valsti un tās cilvēkiem vakar, šodien un rīt.

Preces nerodas NO ZĪMES – vērtība ir precēs, pakalpojumos, notikumos, cilvēkos un viņu darbos. LV100 zīme pievieno tiem Latvijas valsts simtgades svinību kontekstu un palīdz izstāstīt LATVIJAS STĀSTU.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu