100 dabas brīnumi

100 dabas brīnumi — Latvija 100

Vieta Visa Latvija

100 dabas brīnumi — Latvija 100

Datums:25.12.2016 — 18.11.2018

Mēs, dabas piedzīvojumu darbnīca “25 Wolves”, jau vairākus gadus vedam cilvēkus no pilsētas dabā. Arī Rīgā tas nav sarežģīti, jo te daba, kā pie mums saka, pati lec mutē. Mēs ticam, ka dabā cilvēks var atpūsties, iedvesmoties un, varbūt tas skanēs pārspīlēti, bet mums liekas, ka dabā cilvēks var justies dzīvs. Jo vairāk mežus un purvus mēs izstaigājam, jo vairāk mēs apzināmies, cik maz mēs par tiem zinām. Jo vairāk upes mēs izbraucam, jo skaidrāk mēs saprotam, ka katru dienu tās ir citas. Mūsu gandarījums slēpjas mirdzošajos cilvēku acu skatienos, smaidos un sārtajos vaigos, brīdī, kad tie nāk āra no meža un mums ir jāatvadās. Ja jūs jautāsiet, kāpēc mēs to darām – atbilde būs vienkārša, jo mēs to nevaram nedarīt.

Gatavojoties Latvijas simtgadei, esam apņēmušies ik nedēļu pastāstīt un parādīt kādu no Latvijas dabas brīnumiem.

Pēdējo gadu laikā esam centušies katru brīvu brīdi pavadīt Latvijas mežos, pļavās un purvos. Esam sakrājuši milzum daudz stāstu, bilžu un video par piedzīvoto, un vienubrīd sāka šķist, ka tā būtu laba ideja – padalīties ar tiem, kam tas varētu būt interesanti.

Jau no 2016. gada decembra reizi nedēļā mūsu sociālo tīklu sekotājus un lasītājus iepazīstinām ar vieno no 100 Latvijas dabas brīnumiem, tas nozīmē, ka par simto varēsim pastāstīt tieši 2018. gada 18. novembrī, kad Latvijas svinēs savu 100. dzimšanas dienu.

Gribam arī akcentēt to, ka tie ir mūsu 100 dabas brīnumi, mēs negribam veidot Latvijas dabas brīnumu TOP 100, jo Latvijas dabā ir bezgala daudz dabas brīnumu, un, otrkārt, katram tie ir savi. Mēs būsim ļoti priecīgi, ja mūsu piedzīvotais spēs iedvesmot Latvijas iedzīvotājus un viesus biežāk doties dabā, jo te var atrast enerģiju, mieru un te patiesi rodas sajūta, ka mūs gaida.

Rada un dara: 25 Wolves

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu